"Займайтеся справою, а не піартеся на гуманітарці": буковинська журналістка Світлана Ісаченко жорстко поставила на місце Богдана Ковалюка

Богдан Ковалюк, перший заступник начальника Чернівецької військової адміністрації Сергія Осачука, продовжує інформувати нас про свою незамінну роль в сортуванні і розподілі гуманітарної допомоги, яка надходить з різних куточків світу в Чернівці, конкретно на спеціально для того створений логістичний хаб на території спорткомплексу «Олімпія».

Зараз ми почули через ФБ з вуст Богдана Івановича, що отримані від благодійників шість новеньких дронів допоможуть нашим військовим, - написала на своїй сторінці у Фейсбук чернівецька журналістка Світлана Ісаченко.

"Богдане Івановичу, дрони – це ж не італійські кавоварки. Їх ніхто з Олімпії не порозтаскує своїми барами і ресторанами. А волонтери без будь-яких зайвих вказівок доставлять ці пристрої туди, де вони найбільш потрібні. У першого ж заступника начальника місцевої ВА, певно, є інші завдання і проблеми, які він повинен вирішувати у цей важкий для області і всієї країни час", - справедливо зазначила Світлана Ісаченко.

Допис журналістки допис викликав шквал коментарів та жваву дискусію під постом:


Коментарі:
Більше новин по темі: