Жодної практичної допомоги: Запаранюк своєю відповіддю МБ довів, що він "людина у футлярі" і таки "водить за носа" Гендиректора ТОВ "Машзавод" Сідляра

Голова Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк назвав звинувачення на свою адресу директора "Машзаводу" Віктора Сідляра у доведенні підприємства до банкрутства "переходом на особистості".

Про це Руслан Запаранюк сказав у коментарі molbuk.ua

За словами очільника ОВА, Віктор Сідляр знає процедуру зняття та накладення санкцій, тож чудово розуміє, що ОВА і особисто сам Руслан Запаранюк не може безпосередньо вплинути на це.

"Віктор Сідляр дуже добре ознайомлений із тим, як накладаються і знімаються санкції. Він дуже добре інформований, що і як відбувається і все прекрасно розуміє. Тож зараз він просто перейшов на особистості. От і все", - сказав посадовець.

(А чи намагався Руслан Васильович це зробити в той час, коли санкції наприкінці січня були відмінені, про що він сам публічно оголосив? Тепер стає очевидним, що ні. Просто начальник Чернівецької ОВА заховав, як страус "голову у пісок", мовляв, якось воно само собою розсмокчеться і підпис президента якось поставиться… - БукІнфо)

Запаранюк наголосив, що процес накладення санкцій на ТОВ "Машзавод" розпочався ще до призначення його на посаду голови ОВА, - і про це Віктор Сідляр теж знає.

“Просто проаналізуйте, хто накладає санкції, хто знімає, яка це процедура, хто задіяний у цих процесах, коли вони були накладені... Зрештою, Віктор Сідляр сам сказав, коли вони були накладені, коли це все готувалося, - ще до того, як я був головою ОВА. Він же це чітко сам сказав. Але звинувачує в усьому цьому мене. Це, знаєте, якийсь абсурд. І перейти на особистості у публічній площині - вважаю, що це не є порядно і правильно.

А те, що всі підприємства мають працювати, - ну звісно, що мають працювати. Наші податки до бюджету - це наш добробут і так само допомога фронту. Але є відповідні компетентні органи, які ухвалюють щодо цього питання рішення. Він це теж дуже добре знає. Просто дуже сильно нервує з цього приводу. Тому що не все ж так просто, як він розказує.

Адже питання зняття санкцій залежить не тільки від мене особисто чи від ОВА. Є відповідні компетентні органи, які готують подання, які знімають і накладають санкції. Там є певна процедура. У цих питаннях абсолютно, у жодній області не задіяний голова ОВА. І він це теж знає дуже добре. Але це його особиста позиція - ось така. Це просто перехід на особистості. Це от, знаєте, коли людина не має аргументів, вона починає переходити на особистості", - висловився Руслан Запаранюк. (Так санкції ж, слава Богу РНБОУ зняті, Руслане Васильовичу! Але де ОБІЦЯНИЙ ВАМИ за день-два підпис президента?! Для чого ви вводите тепер людей в оману?- БукІнфо)

Він пообіцяв, що ОВА невдовзі опублікує офіційну позицію з цього приводу.

(Жодних аргументів у пана Запаранюка по суті сказаного вчора Сідляром! Це вражає. Звісно, легше себе почувати у комфортному кріслі і нічого не робити, а лише, не напружуючись, давати пустопорожні обіцянки. Прикро, що Руслан Васильович своїми діями доводить, що він насправді на цій посаді така собі сіренька мишка ”людина у футлярі", від якої нічого не залежить, яку винесло випадково на вершину буковинської влади і яка боїться зробити зайвий крок, думаючи за принципом, "як би чого не вийшло”. А які ж були сподівання на Запаранюка! До речі, з обіцяного ним - як там місце для флагштоку вже зремонтоване? - БукІнфо).


Накладення санкцій на ТОВ "Машзавод": що відомо

Торік 19 жовтня чернівецьке підприємство "Машзавод" потрапило в санкційний список РНБО. Голова ОВА Руслан Запаранюк зазначив, що введення санкцій проти "Машзаводу" було несподіваним.

За словами директора Чернівецького "Машзаводу" Віктор Сідляра, логічних пояснень щодо накладених санкцій на підприємство немає.

Наприкінці січня стало відомо, що Радою національною безпеки та оборони України було знято санкції з чернівецького ТОВ "Машзавод". Тоді Руслан Запаранюк звернувся до президента України з метою підписати указ про зняття санкцій.

Учора, 14 червня, директор підприємства Віктор Сідляр на пресконференції звинуватив очільника Чернівецької ОВА Руслана Запаранюка в тому, що "Машзавод" на межі банкрутства.

За його словами, з часу, як наклали санкції на "Машзавод", окрім розмов зі сторони місцевої влади, більше нічого немає.

"Ми надсилали листи президенту, прем’єрміністру, першому віцепрем’єрміністру, голові РНБО, голові СБУ. Я сам був в Руслана Васильовича мільйон разів. Він мені постійно казав: "Дайте день-два, дайте тиждень, дайте місяць". Так тривало майже пів року. Банки нам виставляють претензії: "Платіть відсотки, гасіть тіло кредиту". В цей час кошти, які заходять, не пускають нам на рахунок, а кладуть на позабюджетний рахунок. Ним не можна скористатися. Тобто кошти заходять, з нас кошти списують, ми платимо заробітну плату, платимо комунальні, бензин, треба обслуговувати завод, а до нас ці гроші до доходять, - говорить В. Сідляр.

Коли я прийшов, кажу: "Руслане Васильовичу, ну хоча би щось зробіть. Це незаконно, гроші мають заходити". Я просив, щоб організували зустріч, наприклад, з банкірами. Давайте зберемо хоч одну нараду щодо діяльності "Машзаводу". Проте крім розмов, - нічого. Ну давайте разом поїдемо, подзвоніть, організуйте мені зустріч в Офісі Президента, чи в Нацбанку. Жодного разу нічого такого не було. Ну як мені ще звертатися? Губернатор каже: "Що ви нічого не розумієте, я за вас! Я за вас так працюю, що в мене спина болить". Голова ОВА може набрати президента і домовитися про зустріч. Я не можу".

Віктор Сідляр говорить, що підприємство на межі банкрутства.

"Я просив у Руслана Запаранюка показати хоч один лист до президента, до прем'єр-міністра. Мені не надали жодного листа. Дзвониш у Київ, а вони питають, де ваш губернатор? Ну, з іншого боку, я прошу за себе, а коли це звернеться офіційна особа, якій надані всі повноваження в області, це інша справа. Я вважаю, що завод доводять до банкрутства. Завод поки живе з тих коштів, які в нас лежали на рахунку до санкцій. У нас був такий запас, що ми вісім місяців тримаємося. Ви уявляєте, на якому ми підйомі були? Все, край. Далі вже не можемо", - запевняє керівник "Машзаводу".

"Я впевнений, що президент України Володимир Зеленський не в курсі того, що відбувається з нашим підприємством. У нього немає часу на це. Я переконаний - якби начальник Чернівецької ОВА Запаранюк підійшов з рішенням РНБОУ про відміну санкцій до президента, той би поставив свій підпис. Мова не про людей, яких я зараз прошу, які взагалі не дотичні до області. Наприклад, мені кажуть, чому я не підійду до секретаря РНБОУ Олексія Данілова, типу він же там ближче. Але ж президент скаже Данілову: “А у тебе немає чим займатися? у тебе вся країна. Для чого ти підходиш? Ти що гроші за це береш?”, чи так само це стосується керівника Служби безпеки… Я до того, що у кожного є своя посадова відповідальність і повноваження. Чому до Зеленського з цього питання має йти прем"єр чи хтось інший, якщо це твоя (начальник ОВА) відповідальність, а не просто сидіти штани протирати!

Так, це мій крик душі, крик відчаю", - зазначив Генеральний директор ТОВ “Машзавод” Віктор Сідляр.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації