Буковинський військом Потяков на нараді з силовиками області публічно обурився «некомпетентністю» начальника Чернівецької ОВА Запаранюка – джерела БукІнфо

Начальник Чернівецького обласного ТЦК та СП, колишній бойовий офіцер Сергій Потяков на вчорашній нараді у «будинку з левами» за участю керівництва області та силових структур Буковини, в частині присвяченій питанням мобілізації до Сил оборони України, висловив публічне обурення «некомпетентністю» та «поверхневим володінням ситуацією» в обговорюваному питанні начальником Чернівецької ОВА Русланом Запаранюком.

Про це БукІнфо повідомили два незалежних одне від одного джерела, які були присутніми на цій нараді.

За даними джерел, після висловлення свого обурення, Сергій Потяков мав намір покинути нараду, однак Руслан Запаранюк дуже нервово реагуючи не демарш Сергія Потякова, попросив його залишитися на заході.

Про інші деталі конфлікту та хід наради джерела не повідомляють.

Нагадаємо, полковника СЗУ Сергія Потякова було призначено на посаду начальника Чернівецького обласного ТЦК та СП у вересні цього року.

Він родом з Коломиї. До повномасштабного вторгнення росії в Україну приймав участь в Антитерористичній операції (АТО). До призначення буковинським військомом полковник Сергій Потяков проходив службу на посаді заступника командира 44-ої окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола.

За особисту мужність та самовіддані дії пов'язані із захистом державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Сергій Потяков нагороджений орденом Богдана Хмельницького 3-го ступеня.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації