"Велике будівництво" мосту на Буковині завершилося кладкою

Напередодні зими у Чернівецькій області законсервували велике будівництво мосту через Прут у Глиниці. Тепер Вашківці, Вижницю та колишній Путильський район практично відрізано від обласного центру та всієї рідної області.

Не кажучи вже про репутаційні моменти пов'язані з проєктом президента. Але факт залишається фактом: стратегічний міст розібрали і покинули не лише у переддень зими, але й під час критичної військової загрози з боку Росії.

Наліпки з надписом "Велике будівництво" на пластикових бар'єрних блоках, що перекрили дорогу, вже майже позривало вітром, а обурені люди кажуть: вже ліпше б не писали нічого, чим ганьбити президентську програму.

Ті ж, хто розбирається у будівництві, стверджують, що старий міст швиденько порізали на шматки через те, що він містив значну частину металоконструкцій, а це - металобрухт, який приймальні пункти розхапують, як гарячі пиріжки.

Щоби якось врятувати ситуацію з повним обрізанням комунікації, поруч спорудили тимчасовий переїзд, який у Глиниці називають кладкою. Добре, що наразі бурхливий Прут, у який саме тут впадає Черемош, сухий, як херес, але при першій же великій воді цю кладку змиє, як іграшкову.

Та обласна влада разом з губернатором Осачуком це передбачила. Тим, кому конче потрібно дібратися до Путили чи навпаки, запропонували об'їзд. Після перегляду схеми якого, мешканці і Путили, і Вижниці переходять на нецензурні епітети. Чому?

А тому, що об'їжджати розвалений і незбудований міст їм пропонують гаком у більш ніж 120 кілометрів - через Снятин та Кути. Судячи з вартості бензину та солярки на АЗС, такий обхідний маршрут вже називають "дорогою щастя".

Проїхати ж вузенькою гравійною дорогою через села такий потік транспорту ніяк не зможе, особливо у негоду. Тим більше, що мешканці сіл вздовж берегу Прута постійно перекривають дорогу, яка від вантажівок швидко руйнується.

То що ж це таке? Черговий факт безвідповідального управлінства, непрофесіоналізму і безгосподарності керівництва області, чи зумисний крок на підрив довіри населення до центральної влади, який межує з політичною халатністю?

Якщо постійно відслідковувати дрейф обласної влади у бік політичної сили Кличка "УДАР", то припускати можна всіляке.

Влад СКИПАЛЬСЬКИЙ, спеціально для БукІнфо (с)
Фото автора


Коментарі:
Більше новин по темі: