"Царський відкат", або цинізму обласної влади не має меж... (ДОКУМЕНТИ)

Шановні читачі! Навряд чи вдасться вас сильно здивувати черговим "зашкваром" команди Осачука в Чернівецький ОДА, враховуючи попередні наші публікації, однак у цих двох документах, які з компетентних джерел отримала редакція БукІнфо, приклад того, як нагло і безпринципно заробляють обласні можновладці на самомо святому. В час, коли був розпал пандемії на Буковині й кожна копійка на рахунку, людям не вистачало ліків, а палати були переповненими, - здійснюється ось така цинічна оборудка - закупівля з воістину царським відкатом обладнання для ПЛР лабораторій.

Слідкуйте уважно: постачальник (див. Документ №1) продає підприємцю згадане обладнання за 850000 грн. а Чернівецька ОДА купує цей же апарат у підприємця за 1250000 грн. (див. Документ №2) Відкат 400000 грн. лише на одному апараті (!!!) А їх куплено було два. Рахуємо: 800 тисяч гривень складає загальний відкат. До яких кишень пішли ці гроші? Цікаве запитання не лише до махінаторів оборудки, але й до правоохоронних органів - від НАБУ, СБУ до поліції з прокуратурою.

Документ №1. Акт прийому-передачі фірми поставника підприємцю, який потім перепродав це обладнаня ОДА. Чим не класична схема з використанням “фірми прокладки”?
Документ №2. Депертамент охорони здоров’я Чернівецької ОДА через "фірму прокладку" закуповує втридорога необхідне обладнання

Керівник обласної державної адмінстрації - це обличчя центральної влади і Президента в регіоні. Цікаво, чи хотів би Президент насправді мати ось такі “обличчя” в області, які так цинічно наживаються навіть на ковідних проблемах?

Шановні панове з правоохоронних структур! Може пора, нарешті, якось реагувати на цей владний безлад і безбожну корупцію команди Осачука?! Невже для вас це також не очевидні корупційні речі? Це прямий ваш обов"язок!

БукІнфо (с)


Коментарі:
Більше новин по темі: