У Чернівцях створено Громадську організацію «Спілка жінок Буковини», голово якої обрано Марію Мандрик-Мельничук (ФОТО)

ЩАСЛИВОЇ ДОЛІ! /

19 липня 2020 р. у приміщенні кафе/галереї «Штейнбарґ» у Чернівцях відбулися Установчі збори Громадської організації «Спілка жінок Буковини».

Учасницею цього важливого в житті Буковини заходу стала президентка Громадської спілки «Спілка Жінок України» Леокадія Володимирівна Герасименко.

На зборах обрану Голову Правління ГО «Спілка Жінок Буковини» докторку історичних наук, професорку БДМУ, публіцистку, громадську діячку Марію Мандрик-Мельничук.

Дуже приємно, що ГО "Спілка Жінок Буковини" продовжить давні традиції жіночого руху, які закладалися попередніми генераціями активних буковинок. До досвідчених громадських діячок приєдналися молоді дівчата, які внесуть свою лепту у розвиток жіночої громадської ініціативи на Буковині та Україні. Таким чином, "Спілка жінок Буковини" стала однією з ланок великої загальноукраїнської команди відокремлених підрозділів, що об'єднані в "Спілці Жінок України".

Затверджено раду та правління організації, статут, мету, завдання Спілки.

Організація має всеукраїнський характер, тому охоплюватиме своєю діяльністю буковинок, які проживають у різних куточках України, а також за її межами.

Спілка покликана сприяти формуванню інтелектуальної та культурної еліти України, якісному зростанню громадських і державних діячок серед жіноцтва, представництву у різних міжнародних структурах, що займаються захистом прав людини, подоланню гендерних стереотипів у суспільному житті.

Діяльність ГО «Спілка Жінок Буковини» ґрунтуватиметься на засадах міжетнічного діалогу, міжнародної співпраці, толерантності, підтримки жіноцтва у реалізації інтелектуального потенціалу на паритетних умовах з чоловіками, утвердження принципу партнерства членів Спілки у формування жінки як самодостатньої особистості в усіх галузях життя громадянського суспільства.


Коментарі:
Більше новин по темі: