Помер поет, літератор, член НСЖУ, заслужений журналіст України Мирослав Куєк, тато Ані Лорак. Як відреагувала співачка-зрадниця

Заслужений журналіст України, поет і літератор Мирослав Куєк помер у віці 77 років. Мирослав Іванович був батьком співачки-зрадниці Ані Лорак, яка готується прийняти громадянство країни-окупанта та ігнорує війну в Україні.

Про смерть Мирослава Куєка повідомив його колега, журналіст Юхим Гусар, у своєму блозі у Facebook. "Відлетіла світла душа Мирослава Куєка. Сьогодні сумна звістка сколихнула серце: помер Мирослав Куєк. Куєк Мирослав Іванович – поет, літератор, член НСЖУ, заслужений журналіст України, громадсько-культурний діяч, батько співачки Ані Лорак (Кароліни Куєк)", - написав Гусар, якого цитує Главред.

Народився Мирослав Іванович Куек 1 січня 1947 року у селі Витилівка, Кіцманського району. Закінчив режисерське відділення Чернівецького культосвітнього училища (1966), філологічний факультет Чернівецького держуніверситету (1983). З 1972 р.був на журналістській роботі. Працював завідувачем відділу кіцманської райгазети «Вільне життя».

Редактор багатьох літературних та краєзнавчих книг, автор поетичної збірки «Священний дар любові» та низки пісень, які виконують професійні співаки.

Удостоєний Подяки Президента України (1999) та Державної стипендії видатним діячам у галузі культури (2003). Лауреат літературно-мистецької премії ім. Віктора Зубаря.

Мирослав Куєк розлучився з мамою Ані Лорак ще до народження співачки, проте все життя намагався підтримувати з нею стосунки: коли мама через безгрошів'я віддала Кароліну до дитячого будинку, батько приходив із подарунками відвідувати її. Жити в новій родині Мирослава Івановича Ані Лорак відмовлялася.

Ані Лорак на своїй сторінці в Instagram уже відреагувала на смерть Мирослава Куєка. Вона опублікувала фото з батьком із коротким підписом: "Прощавай, тату... Ти завжди в моєму серці". На похорон батька в Україну співачка, найімовірніше, не приїде.

Батько Ані Лорак помер - реакція Ані Лорак на смерть Мирослава Куєка / instagram.com/anilorak


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації