У Чернівецькій дирекції «Укрпошти» відбулася церемонія спецпогашення власної поштової марки та конверту з нагоди 250-річчя Садгори

Сьогодні в операційній залі Чернівецької дирекції АТ «Укрпошта» відбулася урочиста церемонія спеціального погашення з нагоди 250-річчя Садгори.

Серед учасників святкового заходу були присутні заступник міського голови Юрій Лесюк, директор Чернівецької дирекції АТ «Укрпошта» Ярослав Цюпак, президент ЧМБО «Товариство барона фон Гартенберга-Садагура» Володимир Новак, заступник голови оргкомітету «Садгорі 250» Дмитро Сірман, доктор історичних наук Сергій Пивоваров, викладач Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну Микола Семенюк.

Слід зазначити, що Микола Семенюк є одним із авторів-розробників поштової марки та конверту.

Микола Семенюк є одним із авторів-розробників поштової марки та конверту

Як розповів сам краєзнавець, історія Садгори є надзвичайно цікавою, різнобарвною та полікультурною, тому на одній частині марки зображена ювілейний герб «Садгорі 250», а на іншій – найвидатніші історичні та архітектурні пам’ятки колишнього районного центру.

У філателістичному доробку викладача це вже четвертий успішно розроблений макет і є планах, в майбутньому, створити ще не одну поштову марку.

Нагадаємо, Чернівецька міська рада оприлюднила програму заходів до 250-річчя району Садгора. Серед святкових заходів: презентація поштової марки та конверта з нагоди 250-річчя заснування Садгори, сільськогосподарський ярмарок, історико-краєзнавча конференція «Садгорі – 250», забіг «Садогурська миля» святковий концерт та молодіжна дискотека.

Свято заплановане на 16-18 вересня. Про це повідомляє офіційний сайт міськради.


Коментарі:
Більше новин по темі: