Експерти перерахували всі автомобілі у світі. Це неймовірна кількість!

Продажі автомобілів та загальна кількість автотранспорту на дорогах продовжують постійно зростати. Фахівці провели аналіз та підрахували кількість авто у всьому світі, виявивши лідируючі країни як за загальним обсягом автопарків, так і за щільністю машин на душу населення.

Агентство Hedges and Company зі США представило велику статистику про світовий автопарк. Згідно з їхніми даними на кінець 2023 року, у всьому світі налічується близько 1,47 мільярда автомобілів. За останні 15 років їхня кількість збільшилася в 1,5 рази. Найбільшим автомобільним ринком залишається Китай, де налічується 415 мільйонів машин, що допомогло Азії зайняти лідируючу позицію із загальним числом автомобілів 543 мільйони, пише видання InfoCar.

Європа йде на другому місці з 413 мільйонами авто, тоді як Північна Америка із загальним числом 358 мільйонів займає третю позицію. За ними йдуть Південна Америка з 84 мільйонами, Близький Схід з 50 мільйонами машин, Африка з 26 мільйонами та Антарктида, де знаходиться приблизно 50 автотранспортних засобів.

Ситуація змінюється, якщо порівнювати кількість автомобілів із чисельністю населення. В даний час на Землі проживає близько 8,1 мільярда людей, що означає, що в середньому на 6 осіб припадає один автомобіль. Однак слід врахувати, що деякі люди мають більше однієї машини, а також є діти та люди похилого віку, нездатні керувати автомобілем, а також ті, кому придбання особистого транспортного засобу не по кишені.

Незважаючи на велику кількість автомобілів у Китаї, країна не має найвищої концентрації автотранспорту. Так, на кожну тисячу людей у Китаї припадає 286 автомобілів, у той час як у Сполучених Штатах цей показник вищий у 2,5 рази і становить 710 автомобілів на тисячу осіб.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації