У Чернівцях нагородили військового під час одруження

Військовослужбовець 108 батальйону 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» Юрій Овсяницький - Юрко – саме так його називають близькі. Чоловік за освітою – еколог-ландшафтний дизайнер, проте пішов на війну у 2014. Рідні дізналися про його рішення тоді, коли він уже був учасником бойових дій. У лютому 2022 коротко, без зайвих пояснень, написав рідним: «Я вже там».

Про це повідомляє Чернівецька ОВА на своїй сторінці у Фейсбук.

Патріот і захисник, рішучий і безкомпромісний, сміливий і відважний. З 2022 – його батальйон у найгарячіших точках нашої держави. Тільки за два роки повномасштабного вторгнення у нього було кілька Днів народжень: і тоді, коли ворожі вертушки накривали Київщину, а єдиним захистом була лісова посадка. І в Попаснянському районі, де не було безпечних місць, від російських «сонцепьоків» і фосфорних бомб…І тоді, коли тримали лисичанський нафтопереробний завод, і чудом змогли вийти. І потім, чи не щодень у Бахмуті… Так є і нині.

Саме за самовіддану службу та героїзм він нагороджений відзнакою «Вдячна Буковина». Воїнові її вручила перша заступниця начальника Чернівецької ОВА Альона Атаманюк.

Це стало сюрпризом для Юрія і його нареченої Маргарити. У день вручення нагороди пара одружилася у Чернівцях - місті, де захисник мешкав до початку війни, і в якому після війни житиме його сім’я. А поки – вже за кілька днів він знову боронитиме Україну. А вдома на його повернення з перемогою чекатиме кохана дружина.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації