Мільйонер добровільно відмовився від багатства та став безхатьком: чому не вдався експеримент?

оціальний експеримент виявився набагато складнішим, аніж Майк Блек міг собі уявити. Із першого ж дня він відчув на собі, з якими труднощами зіштовхуються жебраки.

Мільйонер Майк Блек у межах унікального соціального експерименту відмовився від свого багатства та став бездомним. Чоловік хотів почати все з нуля й довести, що цілком реально без стартового капіталу заробити 1 мільйон доларів усього за 12 місяців. Про головні результати та висновки він розповів на YouTube, пише видання Фокус.

У липні 2020 року Блек вирішив відмовитися від усього заробленого за роки невтомної праці — будинку, автомобіля та всіх своїх статків. Усе це для того, щоб допомогти друзям, які розорилися під час пандемії COVID-19 і впали в депресію, повірити у власні сили й довести їм, що для того, аби стати мільйонером, не потрібні ані вдача, ані початковий капітал — достатньо лише наполегливої праці.

Як з'ясувалося, виклик виявився набагато складнішим, аніж мільйонер міг собі уявити. Із першого ж дня бездомного життя він відчув, із якими труднощами зіштовхуються жебраки. Люди відмовлялися давати йому воду, і було вкрай складно знайти місця для ночівлі.

Блек заробив свої перші 300 доларів, продаючи меблі в інтернеті. На п'ятий день челенджу він купив комп'ютер, а майже через два тижні зміг винайняти офіс. Минуло більше як місяць, коли чоловік домовився про оренду житла.

Пізніше Майк став SMM-менеджером, зумів залучити клієнтів і навіть запустив власний бренд кави. Але, на жаль, чоловікові довелось завершити свій експеримент достроково через великі проблеми зі здоров'ям.

Мільйонер Майк Блек добровільно став жебраком, багач став бездомним, соціальний експеримент, YouTube
Майку довелося завершити свій експеримент достроково через великі проблеми зі здоров'ям. Фото: YouTube

"Офіційно вирішив достроково завершити проєкт. Боляче це робити, адже до завершення лишилося всього два місяці, та я відчуваю, що це правильний вчинок", — заявив він у відео на YouTube.

Підприємець розповів, що страждає від двох аутоімунних захворювань, які спричинили "хронічну втому", а також має серйозні проблеми зі суглобами.

"Моє здоров'я погіршилося до такої міри, що уже потрібно звернути на це увагу. Протягом усього проєкту ми не розкривали подробиць, але я постійно ходив до лікаря", — зазначив Блек.

Попри те, що експериментатору не вдалося заробити мільйон доларів, він вважає, що це був успішний експеримент, який довів, що за допомогою сили волі можна змінити своє життя.

"Ми завжди повинні пам'ятати, що потрібно допомагати тим, хто цього потребує. Можливо, ви дасте шанс, на який вони чекають", — підсумував Майк Блек.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації