Мамина ікона сильніша за ворожі КАБи: на Сумщині російська бомба зруйнувала приміщення суду, але залишила неушкодженим образ Спасителя

На Сумщині російська бомба зруйнувала приміщення суду, але залишила неушкодженим образ Спасителя. Випадок, який стався в приміщенні Великописарівського суду на Сумщині, інакше як дивом і не назвеш! Про це місцевій журналістці, а нині ВПО Оксані Ковальовій розповіла суддя Оксана Семенова.

Цю розмову вона переповіла на своїй сторінці у Фейсбук.

- Мама вишила цю ікону "Мир дому твоєму" в 2010 році, коли суд перейшов в нове приміщення в грудні 2010 року і ця ікона весь час була в моєму кабінеті! А після масованих авіаційних атак, внаслідок яких приміщення суду було зруйновано, перетворився на купу будівельного сміття і кабінет Оксани. Мамина ікона - єдине, що в ньому вціліло.

Неймовірно, але шматок шпалери прикрив її так, що коли після обстрілів працівники суду виносили майно та речі, ікону одразу й не знайшли, її не було видно. А коли знайшли, то здивуванню не було меж: ікона Спасителя була цілісінька, на відміну від картин, які висіли в кабінеті і були вщент розтрощені.

Приміщення Великописарівського суду на Сумщині після прильоту КАБа
Приміщення Великописарівського суду на Сумщині після прильоту КАБа
Приміщення Великописарівського суду на Сумщині після прильоту КАБа

Ось така дивовижна історія вцілілої ікони, яку матуся вишивала для своєї донечки. Зараз ікона, про яку йдеться в публікації, знаходиться в квартирі Оксани Семенової. Як надійний захист від усякого зла, йдеться у публікації.

Фото зі сторінки Оксани Ковальової, Фейсбук


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації