Нові Робінзони: круїзний лайнер забув вісьмох туристів на африканському острові
Вісім пасажирів розкішного норвезького круїзного лайнера Norwegian Dawn застрягли на африканському острові Сан-Томе і Прінсіпі після того, як їхній корабель пішов без них. Це вже не перший інцидент із кораблями з Норвегії за останні кілька місяців.
Як пише Sky News, передає УНІАН, круїзний лайнер вирушив із Кейптауна (Південна Африка) 20 березня 2024 року в 21-денну подорож уздовж узбережжя Африки, яка мала завершитися 10 квітня в Барселоні (Іспанія).
Однак для шістьох мандрівників зі США та їхніх двох попутників з Австралії подорож пішла не за планом. На сьомий день круїзу, 27 березня, вони запізнилися повернутися на корабель після того, як того дня вирушили на приватну екскурсію. У підсумку горе-туристи були змушені пробиратися через кілька країн, намагаючись наздогнати судно.
Бідолахи розповіли, що їхній туроператор повідомив капітана круїзного судна про те, що вони спізнюються, а місцева берегова охорона спробувала провести їх на судно, але їм не дозволили піднятися на борт.
У результаті вісім пасажирів, серед яких була і вагітна жінка, залишилися на кілька днів на острові за 190 миль від узбережжя Нігерії, зазнаючи труднощі із мовним бар'єром, з валютою і логістикою, щоб повернутися на корабель.
"Нам вдалося звернутися до туристичного агентства, щоб організувати польоти в наступний порт заходу... Але це дуже складний процес – ви маєте справу з кількома мовами, мовними бар'єрами, ви маєте справу з різними валютами... знайти когось, у кого навіть є долари... намагаючись змусити агента зрозуміти, куди нам треба дістатися", – поскаржилися "забуті" Джилл і Джей Кемпбелл із Південної Кароліни.
При цьому вони розповіли, що "прекрасні жителі Сан-Томе" були дуже люб'язні і дуже гостинні, вони доклали всіх зусиль, щоб допомогти туристам знайти готелі.
-
У Фейсбук накинулися на власника Lamborghini, який припарковував своє авто на місці для інвалідів. Водій відповів так дотепно, що всі хейтери дуже пожалкували
-
Глобальне потепління: у Дністрі поблизу Хотина Чернівецької області вперше з'явилися незвичні птахи
-
“У гори треба йти з відкритим серцем”: історія сходження чернівчанки, професорки ЧНУ Олени Карлової на одну з найвищих вершин світу
-
Показали нову печеру на Тернопільщині, яку назвали "Гранд каньйон", вхід до якої був завалений деревом. Вона вразила дослідників своїм об'ємом
-
У покинутому дорогому маєтку мільярдера виявили колекцію раритетних автомобілів. І їх ніхто не вкрав
-
Глобальне потепління: На Прикарпатті виявили рекордну колонію рідкісних птахів, які завжди гніздувалися на Чорноморському узбережжі