У Брусницькому санаторії переселенці зворушливо подякували буковинцям за притулок

«Буковинці, низький уклін вам». Такий надпис-подяку вимушені переселенці повісили у їдальні Брусницького санаторію, який став для них тимчасовою домівкою. Тут живе близько сотні людей з Ізюма, Харкова, Покровська.

Їжею, одягом та іншими необхідними речами їх забезпечує громада, а також місцеві благодійники та доброчинці з-за кордону. Нині ж внутрішньо переміщені особи отримали гуманітарну допомогу від іспанської організації Remar S.O.S, яка дбає про буковинських переселенців із перших днів війни.

Благодійники передали їм 40 продуктових наборів, - повідомляє пресслужба Чернівецької ОВА.

«До них входять крупи, консерви, молоко, хліб тощо. Один такий пакунок розрахований на сім’ю з 3-5 осіб. Тут є також і засоби гігієни», – розповіла начальниця Департаменту соціального захисту населення Чернівецької ОВА Ольга Ходоба/Olha Khodoba.

Крім Брусницької громади, гуманітарну допомогу доправили також переселенцям, які наразі проживають у комунальних закладах Вашківецької, Вижницької, Берегометської, Усть-Путильської, Путильської та Конятинської ТГ. Загалом же у громади Вижницького району відвезли понад 200 пакунків.

Ольга Ходоба зазначила, що іспанські благодійники передали близько 900 продуктових наборів для переселенців, які проживають у громадах Буковини. Тож днями їх доставлять й у інші куточки нашого краю.


Коментарі:
Більше новин по темі: