У Чернівецькому обласному центрі служби крові провели благодійний аукціон для придбання контейнерів для зберігання та транспортування крові на потреби захисників

Є люди, які горять улюбленою справою і, наче магніт, гуртують круг себе коло однодумців. З таких - директорка Чернівецького обласного центру служби крові Анжеліка Каланча.

Днями пані Анжеліка запросила друзів Центру, щоб подякувати за допомогу у ремонті закладу та згуртувати зусилля у придбанні гемаконів – контейнерів для зберігання та транспортування крові. На рік Центру потрібно більше 10 000 гемаконів. На черговій донорській імпрезі поклали собі за мету зібрати кошти на 1000 одиниць, вартість однієї - від 100 грн.

Ексклюзивним лотом благодійного марафону "БЛАГОВІЩЕННЯ ПЕРЕМОГИ" стала вишита картина та неймовірна історія порятунку переселенки Євгенії, яка з родиною пройшла застінки інквізиції так званої “ДНР”.

У залі зібралося поважне представництво донорів, меценатів, бізнесу, посадовців, культурних і громадських діячів Буковини. «Мені було дуже важливо, щоб після кожного розділу історії присутні додавали кошти, щоб продовжити розповідь далі. В такий спосіб менше як за 30 хвилин ми зібрали 12000 грн. А благодійники з інших регіонів України, дізнавшись з оголошення про нашу потребу, передали таких необхідних 1000 гемаконів!».

В цей день було багато позитивних емоцій: Анжеліка Володимирівна вручила благодійникам подяки, а незмінний партнер – найбільший в Україні інтернет-магазин насіння Florium – дарував бокси з елітним насінням квітів. Перлинами української класики надихала всіх присутніх буковинська співачка Тетяна Петришина.

Святковим тортом пригощала пекарня-кондитерська NikoNova. Потужний фідбек отримали від присутніх на заході гостей Буковини, поетичну рефлексію від багаторічного донора, поета Михайла Графова тощо.

Картину «Перемога» всі присутні вирішили подарувати Центру служби крові, щоб надихати колектив та донорів.

Олена РЄПІНА, для БукІнфо (с)
Ініціаторка благодійного аукціону

Фото надані авторкою


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації