«Українці – не кролики»: Зеленський заперечив закупівлі російської вакцини і вакцинується разом із українськими військовими

ЗЕ ОБНАДІЮЄ /

Україна буде закуповувати вакцини від чотирьох виробників – Pfizer, AstraZeneca, Sinovac та Novavax. Інформація про закупівлі російської вакцини є фейком.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський на всеукраїнському форумі «Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді».

«Громадяни України – не кролики – на них експериментувати ми не будемо. Ніякої офіційної інформації про те, що «Супутник V» є ефективним і дає захист 95% не існує. Це «фейк ньюз», і всі вже розуміють, що це інформаційна гібридна війна», – заявив Зеленський.

За словами президента, наразі Україна домовилася про закупівлі вакцини у чотирьох виробників – Pfizer, AstraZeneca, Sinovac та Novavax.

Володимир Зеленський на всеукраїнському форумі «Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді».

«Ми домовилися з виробниками вакцин, які затверджені світом і дають результат. У лютому Україна отримає перший мільйон доз вакцини від Pfizer в межах ініціативи COVAX, якщо не буде гальмувань з обох боків, ви знаєте що таке бюрократія. Крім того, у нас є домовленості з китайськими, американськими та британськими виробниками. Також Україна проситиме про допомогу з поставками вакцини у Польщі», – розповів Зеленський.

Для того, аби переконати тих українців, які досі не готові пройти вакцинацію проти коронавірусу, президент планує зробити щеплення разом з українськими військовими.

«Я обов'язково буду вакцинуватися, але не у першій хвилі, яка призначена для медиків. Але я готовий у прямому ефірі, як завгодно. Це буде у першій частині, але на другому етапі. Я буду у другій хвилі, разом з військовими, як головнокомандувач. Перша хвиля буде вакцинуватися препаратом від Pfizer», – зазначив Зеленський.

Президент Володимир Зеленський розповів, які категорії українців не мають права відмовитися від вакцинації. При цьому вона поки що залишається добровільною.

Про це він сказав у ході всеукраїнського форуму "Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді".

"Поки що добровільно... Я вважаю, що всі люди, які працюють на державу, які мають постійні контакти, вони не мають права відмовитися від вакцинування", - зазначив глава держави.

За словами Зеленського, виняток мають складати лише особи з алергією, кому неможливо зробити щеплення.


Коментарі:
Більше новин по темі: