У МОЗ говорять про оплачувану реабілітацію хворим на коронавірус

Хворим на коронавірус оплачуватимуть реабілітацію. Міністерство розробляє реабілітаційний постковідний пакет.

Міністерство охорони здоров'я працює над тим, щоб забезпечити фінансування реабілітаційної допомоги пацієнтам, які перенесли коронавірус в амбулаторних і стаціонарних умовах за фінансування з держбюджету, тобто через Національну службу здоров'я України. Про це розповіла  заступниця міністра охорони здоров'я Ірина Микичак, - повідомляє Україна24.

За словами Ірини Микичак, на початку року наказом очільника МОЗ Максима Степанова була створена робоча група міністерства з напрацювання реабілітаційного постковідного пакета НСЗУ.

"Пацієнт супроводжується насамперед сімейним лікарем. Тобто коли він виписався зі стаціонару чи закінчив лікування амбулаторно, він постійно є на супроводі сімейного лікаря, який знає всі його проблеми й знає, якої допомоги пацієнт потребує. Відповідно, сімейний лікар дає скерування в той чи інший стаціонар, навіть не чекаючи, поки НСЗУ буде окремо пакет фінансувати, тому що в нас працюють лікарні різного спрямування. Окрім того, ми працюємо над тим, щоб санаторії системи МОЗ могли також надавати відповідну допомогу", - повідомила заступниця міністра.


Більше новин по темі:
Коментарі: