На Буковині у понад 100 школах вакцинувалося 80% педагогів

У порівнянні із показниками понеділка, кількість таких шкіл, які зможуть працювати очно навіть у «червоній» зоні карантину, зросла більш, ніж удвічі.

У Чернівецькій області до 102 збільшилася кількість шкіл, в яких понад 80% працівників вакцинувалися від COVID-19. Про це кореспонденту ІА АСС розповіла заступниця директора департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА Оксана Гринюк.

«У порівнянні із понеділком у нас більш ніж удвічі збільшилася кількість шкіл, в яких вакцинувалося понад 80% працівників. Якщо у понеділок таких було лише 46 закладів, то станом на обід п'ятниці ми вже маємо 102 школи, в яких щепилося 80% і більше персоналу. Всього в області є 380 шкіл», - сказала обласна чиновниця.

За її словами, саме цього тижня вакцинація педагогів активізувалася з новою силою. Адже у школи почали відправляти мобільні бригади медиків, які щеплять освітян без відриву від основної роботи. «Всі наші працівники зараз на виїздах у школах, проводимо просвітницьку роботу, вакцинація педагогів активно триває. Я впевнена, що навіть до кінця сьогоднішнього дня зросте число шкіл, в яких вакциновано понад 80% персоналу. Робимо все, щоб освітні заклади працювали в очному режимі», - запевнила Оксана Гринюк.

Також вона заявила, що в області вже немає жодної школи із нульовим показником вакцинації. Читайте ще: У трьох школах Чернівецької громади вакцинувалися 80% педагогів Станом на 10 вересня у Чернівецькій області щеплено першою дозою понад 106 тисячі осіб, дві дози вакцини отримали більше 80 тисяч буковинців.


Коментарі:
Більше новин по темі: