Залужний піде у президенти тільки за однієї умови: у генерала зробили заяву журналісту Саймону Шустеру

У Залужного у конфіденційній розмові заявили, що він буде балотуватися на пост президента тільки у тому разі, якщо Україна розвиватиметься у неправильному напрямку.

Хоча генерал Валерій Залужний ніколи публічно не висловлював жодного наміру зайнятися політикою, дехто з його помічників у Генеральному штабі уважно стежив за опитуваннями громадської думки у 2022 році та розмірковував над тим, що йому знадобиться, щоб отримати вигоду від своєї популярності, сформувавши політичну партію або вступивши у президентську кампанію, пише видання Діалог.

Журналіст американського журналу Time Саймон Шустер у розмові з близьким соратником Залужного з'ясував, що колишній Головнокомандувач ЗСУ розуміє свої високі шанси на можливість обрання на пост президента України.

У ситуації, що склалася, правильної команди та програми йому буде достатньо для перемоги, вважають у Залужного. Однак генерал навряд чи балотуватиметься.

Це можливо тільки у тому разі, якщо він побачить, що Україна розвивається у неправильному напрямку та недостатньо сильно бореться з корупцією, а до ветеранів і сімей загиблих ставляться з недостатньою повагою. "Він розуміє, що стати президентом буде досить просто, маючи правильну команду та правильну програму, - сказав представник генерала ближче до кінця 2022 року.

- Він підготовлений. Але я не впевнений, що він на це піде. Якщо все піде добре, якщо він побачить, що робляться правильні кроки, правильне ставлення до ветеранів, до родин загиблих, якщо боротьба з корупцією дійсно жорстка, а армія міцнішає, можливо, він відмовиться від цього".

Президент Зеленський вручає Валерію Залужному орден "Золота Зірка" / Фото: Сайт президента України

Нагадаємо, Зеленський і Залужний 8 лютого провели зустріч, після якої було призначено нового Головкома ЗСУ. Після цього президент нагородив вже колишнього Головкома найвищою нагогодою - Зіркою Героя України.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації