Підприємства Буковини з 18:00 до 22:00 працюватимуть з обмеженням своєї потужності. Через дефіцит електроенергії енергетики просять жителів краю зменшити споживання світла

Потрібно зменшити споживання. Не на багато, але кожному. В енергосистемі присутній дефіцит, тому відповідно до розпорядження регіонального диспетчерського центру НЕК Укренерго підприємства області з 18:00 до 22:00 працюватимуть з обмеженням своєї потужності.

Про це повідомляє АТ “Чернівціобленерго” у Телеграм.

Буковинські енергетики наголошують, що обмеження споживання побутових споживачів не планується. “Тому не забуваємо про необхідність кожному з нас у вечірні години використовувати потужні прилади по черзі”, - йдетьс у повідомленні.

Настав час дещо змінити звички: наприклад після роботи в режимі "турбо" виконати усю домашню роботу.

Будь ласка, подбайте про своє здоров'я і енергосистему - перенесіть частину запланованого на ніч або на денні години, поставте роботу приладів на таймер на нічні години і приляжте відпочити.

Прохання економити електроенергію у вечірні години буде актуальним і надалі. Дякуємо, що ви солідарні з енергетиками - наголошується у повідомленні АТ “Чернівціобленерго”.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації