У Чернівецькій ОДА пообіцяли менш ніж за добу відновити газопостачання багатостраждалим жителям Вижниччини

Газопровід «Джурів–Банилів» відновлено та перевірено, вже менш ніж за добу мешканці шести буковинських сіл отримають блакитне паливо. Про це інформує Департамент капітального будівництва, містобудування та архітектури Чернівецької ОДА.

Так, тут укріпили берегову лінію та опори для газопроводу. Крім того, замінили пошкоджені труби. Поремонтовану мережу напередодні вже випробували, газовики готові подавати блакитне паливо до осель буковинців. Монтаж труб здійснила компанія «Чернівцігаз».

Фото з архіву

Нагадаємо, наприкінці жовтня цього року Буковина отримала від Уряду 8,8 мільйона гривень на ремонт газопроводу «Джурів – Банилів». Чернівецька обласна державна адміністрація провела тендер на виконання берегоукріплювальних та руслорегулювальних робіт, за результатами якого було визначено переможця та підписано договір.

Однак не виконані публічні обіцянки керівництва ОДА завершити ремонт спочатку до 1 листопада, а потім до 1 грудня, обурили жителів Банилова та навколишніх сіл, які, з настанням морозів, вдалися до акцій протесту (перекривали місцеві дороги) та пікетували Чернівецьку ОДА, де освистали голову ОДА Сергія Осачука. А Банилівська сільська рада навіть прийняла рішення з проханням до обласної ради висловити недовіру губернатору Буковини через "некомпетентність та безвідповідальність".

Про це детальніше читайте тут: Голова Банилівської громади Василь Соломко: «У мороз сидимо без газу, бо маємо безвідповідального Осачука і обласну адміністрацію».


Коментарі:
Більше новин по темі: