Заборгованість чернівчан перед Теплокомуненерго перевищує 50 мільйонів гривень. Боржників закликають не створювати колапс

Щодня працівники теплокомунерго лагодять у Чернівцях мережі, модернізують чи замінюють обладнання, аби опалювальний сезон пройшов плавно та без аварій. Окрім того вони готуються до різних ситуацій, які можуть виникнути через дії рашистів. Це все потребує часу та ресурсів. Якщо першого ми не жаліємо, то останнього нам бракує.

Про це йдеться на сторінці МКП "Чернівцітеплокомуненерго" у Фейсбук.

Зазначається, що на сьогодні загальна заборгованість чернівчан за теплопостачання перевищує 50 мільйонів гривень!

“Тож якщо ви серед боржників – допоможіть нам підготувати місто до холодів! Хоч частково, скільки можете, але заплатіть за рахунками”, - йдеться у повідомленні.


У Чернівцях температура у будинках, які підключені до центральної системи опалення, не зміниться. Тепло подаватимуть у тій же кількості, що й торік.

Про це на пресконференції сказав директор Чернівцітеплокомуненерго Ігор Ніколенко, пише Суспільне.

“Законодавство у цьому плані не змінилося. Тобто є фактично затверджена температура, яка має бути в оселях — це 18 градусів у кімнатах, 22 градуси — у кутових кімнатах. Тому, в якій кількості ми подавали тепло, в такій і продовжимо подавати”, — каже Ніколенко.

Опалення вмикають тоді, коли впродовж трьох діб температура повітря не перевищує 8°C.

Що відомо

  • За словами Ніколенка, Чернівці готові до опалювального сезону на 94%. Під час підготовки до опалювального сезону комунальники замінили півтора кілометра мереж, провели ізоляцію трубопроводів, щоб зменшити втрати тепла. Також промили обладнання у деяких котельнях, аби зекономити використання газу на 10%.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації