Чернівці почали заробляти на сортуванні твердих побутових відходів

Перші 118 тисяч гривень місто заробило на сортуванні твердих побутових відходів. Ще 25 серпня виконавчий комітет Чернівецької міської ради надав дозвіл МКП «Чернівціспецкомунтранс» сортувати та переробляти тверді побутові відходи.

Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбук заступник міського голови Чернівців Ігор Крохмаль, роками на Чорнівському полігоні все те, що мало вартість, збирали та реалізовували кампанії, які не мали на це дозволу. Більше того, в бюджет не потрапляло жодної копійки.

Він зазначив, що за заявами нового керівництва Ратуші було порушено цілу низку кримінальних проваджень, які наразі розслідуються.

"Наразі перейшли до дієвих кроків з легалізації тіньового бізнесу і вкотре доказуємо, що на смітті треба і можна заробляти. Ми створили 19 додаткових робочих місць з сортування ПЕТ та скляних пляшок. Так, усього за короткий час працівники вже відсортували майже 12 тисяч кілограм сировини, яку реалізували на суму 118 тисяч гривень. Наступним кроком буде встановлення контейнерів для роздільного збору твердих побутових відходів, - додав посадовець.


Коментарі:
Більше новин по темі: