У Чернівецькій ОДА тишком-нишком звільнили Юрія Мінька, якого підозрюють у отриманні хабаря 600 тисяч гривень

Посадовця Чернівецької обласної державної адміністрації Юрія Мінька, якого підозрюють в отриманні 600 тисяч гривень хабаря, звільнили з посади. Про це на пресконференції сказав голова ОДА Сергій Осачук, повідомляє Суспільне.

"Він звільнений і не матиме шансу повернутися на посаду, в нас працювати не буде", — повідомив Осачук.

Мінько був заступником начальника управління інфраструктури, капітального будівництва та експлуатації доріг Чернівецької ОДА. Чи поновлюватися на посаді — вирішуватиме після рішення суду. Водночас винним себе не вважає. Про це він сказав у коментарі Суспільному.

Раніше за експосадовця внесли заставу у 600 тисяч гривень, він перебуває вдома. Слідство у справі триває.

Що відомо

Служба безпеки України викрила у Чернівецькій області корупційний механізм отримання коштів, виділених на ремонт автотранспортних сполучень на території регіону. За попередніми даними слідства, до протиправної діяльності причетні декілька посадовців одного з управлінь облдержадміністрації, обласної служби автодоріг та представники афілійованої комерційної структури. Учасники схеми вимагали від підрядника «відкат» з перерахованих бюджетних грошей за виконаний ремонт доріг. Для «узаконення» оборудки її організатори уклали фіктивні угоду та акти про надання послуг з підконтрольною фірмою-посередником. У межах контролю за вчиненням злочину, правоохоронці задокументували банківський переказ зловмисникам у розмірі 600 тис. грн неправомірної вигоди.


Коментарі:
Більше новин по темі: