У Чернівецькій ОДА поліція проводить обшуки в управлінні інфраструктури, капітального будівництва та експлуатації доріг. Під підозрою Ковалюк та Мінько (ДОКУМЕНТ)

В управлінні інфраструктури, капітального будівництва та експлуатації доріг Чернівецької ОДА співробітники слідчого відділу ГУНП у Чернівецькій області проводять обшуки у кримінальному провадженні, де фігурують заступник голови Чернівецької ОДА Б.Ковалюк (на фото) і заступник управління інфраструктури, капітального будівництва та експлуатації доріг Чернівецької ОДА Ю.Мінько.

Дозвіл на обшук ухвалив Шевченківський районний суд м.Чернівці вчора, 21 квітня. Обшук погоджено із прокурором Чернівецької окружної прокуратури А.Кіореском.

В клопотанні слідчого управління ГУНП до суду щодо необхідності проведення обшуку йшлося про те, що посадові особи Чернівецької ОДА Ковалюк Б.І. та Мінько Ю.М. вимагають неправомірну вигоду від суб’єкта господарської діяльності за сприяння у безперешкодному укладанні договорів підряду, одержанні та освоєнні бюджетних коштів, що виділяються на інфраструктуру регіону.

У кримінальному провадженні встановлено додаткові відомості щодо чітко узгоджених дій між фігурантами кримінального провадження, а саме заступника начальника Управління інфраструктури, капітального будівництва та експлуатації доріг Чернівецької ОДА Мінька Ю.М., заступника начальника служби автомобільних доріг у Чернівецькій області Мельничука А.В. та одного із засновників ПП «Карвацький-Буд»…

Далі в ухвалі суду на обшук йдеться, що Ю.Мінько розробив «злочинний план щодо одержання неправомірної вигоди у завуальованому виді, а саме отриманні грошових коштів від Поп’юка Ю.В. у безготівковій формі на рахунок підконтрольного підприємства…»

Згідно інформації слідчих ГУНП у Чернівецькій області, у курсі цієї схеми був заступник голови Чернівецької ОДА Богдан Ковалюк.

До вашої уваги – фрагмент ухвали суду на обшук, який триває у ці хвилини у приміщенні Чернівецької ОДА.

Портал БукІнфо уважно слідкує за розвитком подій… Далі буде.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації