Мінька випустили із СІЗО: за посадовця Чернівецької ОДА внесли 600 тис грн застави

Посадовець Чернівецької обласної адміністрації Юрій Мінько, якого підозрюють у хабарі, вийшов з СІЗО. За нього внесли 600 тисяч гривень застави.

Про це Мінько сказав у коментарі Суспільному.

За його словами, планує оскаржувати суму застави в апеляції.

На час розслідування Мінька відсторонили від посади в обласній адміністрації. У документах справи також фігурує заступник голови Чернівецької ОДА Богдан Ковалюк.

Нагадаємо,

Служба безпеки України викрила у Чернівецькій області корупційний механізм отримання коштів, виділених на ремонт автотранспортних сполучень на території регіону.
За попередніми даними слідства, до протиправної діяльності причетні декілька посадовців одного з управлінь облдержадміністрації, обласної служби автодоріг та представники афілійованої комерційної структури. Учасники схеми вимагали від підрядника «відкат» з перерахованих бюджетних грошей за виконаний ремонт доріг.

Для «узаконення» оборудки її організатори уклали фіктивні угоду та акти про надання послуг з підконтрольною фірмою-посередником.

У межах контролю за вчиненням злочину, правоохоронці задокументували банківський переказ зловмисникам у розмірі 600 тис. грн неправомірної вигоди.

Що відомо

  • 22 квітня в кабінеті заступника начальника управлінні інфраструктури та капітального будівництва проводили обшуки. У коментарі Суспільному посадовець Юрій Мінько сказав, що про провадження щодо себе дізнався з ухвали суду, а обставини обшуків йому незрозумілі.

Коментарі:
Більше новин по темі: