Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Шини, фотографії та картини на виставці в галереї SweetArt-Знання

  • 5909
РЕВОЛЮЦІЙНЕ МИСТЕЦТВО /
 
В приміщенні галереї «SweetArt-Знання» 13 березня відкрилася спільна виставка фотографій Ксенії Прокопець та картин Мар’яни Романюк під назвою «І мертвим, і живим, і ненародженим». Присвятили її революційним подіям у Києві.

Ксенія Прокопець представила ряд фотографій з київського Майдану. На чорно-білих знімках зображені здебільшого сцени барикад і протестувальників на них.

- Мені соромно, що я залишилася живою, - коментує Ксенія, бо залишила Майдан саме напередодні кривавих подій 18 лютого. – До мене був приставлений чоловік з самооборони, який супроводжував всюди, охороняв і допомагав. Одного разу я хотіла зробити фотографії священників, які стояли на передовій на Грушевського, це було небезпечно, тому чоловік заступав собою мене, поки я фотографувала.

Серед картин Мар’яни Романюк є ті, що написані в Києві безпосередньо на Майдані. Дівчина намагалася передати емоційний стан мітингувальників, спільні ідеї та бажання через візуальні образи.

На офіційне відкриття виставки прийшло чимало чернівчан. Окрім фотографій та картин у виставкових залах відвідувачі побачили шини, бочку з чернівецького Євромайдану і справжній лист польової пошти зі столиці.

БукІнфо (с)