У Чернівцях пройшли Дні кіно від ТРО, де на широкому екрані продемонтрували фільм про 107-му бригаду ТРо. Влада теж дивилася фільм

Проєкт, що демонструє війну без прикрас у документальних фільмах та світлинах, відбувся цими вихідними. У рамках проєкту у Кіноконцертній залі «Чернівці» відбулись покази стрічок, створених командою ТРО Медіа: «По той бік миру», «Сад пам'яті. Реабілітація військовослужбовців», «#107бригада» та «#114бригада» із циклу документальних фільмів «Готові до спротиву». Також глядачам продемонстрували художній фільм Ахтема Сеітаблаєва «Кіборги».

Як повідомляє Чернівецька обласна рада, у фоє кінотеатру розмістили фотовиставку «Довжиною у війну» з репортажними світлинами авторства полковника Олексія Дмитрашківського та молодшого сержанта Олега Пальчика.

Подію відвідали військовослужбовці бригади, які перебувають на реабілітації та лікуванні в Чернівцях, родичі військовослужбовців, керівництво області й міста.

Відтак "Дні кіно від ТРО" стартують в Івано-Франківську.

Стрічку «#107бригада» про буковинських добровольців можна переглянути тут:

Автори фільму – буковинці режисер Олександр Ткачук та журналіст Микола Кобилюк.

Стрічку високо оціним міський голова Чернівців Роман Клічук. На своїй сторінці у Фейсбук він, зокрема , написав:

"Сьогодні відвідав прем'єру фільму "107 бригада" із циклу "Готові до спротиву", виробництва ТРО Медіа, що розповідає про чернівецьку бригаду Сили територіальної оборони ЗСУ. Це не просто історія боротьби, а й свідчення про воєнні злочини ворога на наших землях. Про любов до Батьківщини, велику жертовність та силу, яка перевершує будь-які випробування…"

Фото: Чернівецької обласної та міської ради


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації