Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

На першому конкурсному дні ювілейної «Червоної рути» відібрали 16 виконавців. Чернівчанка - серед фавориток

  • 5611

У перший конкурсний день Всеукраїнського фестивалю «Червона Рута» у жанрі поп-музики змагалися 37 виконавців. Заявлена до участі представниця Чернівців Марина Косташ знялася з виступу через погане самопочуття. Переможців не оголошували. Пообіцяли, що призерів у усіх жанрах буде названо на гала-концерті переможців фестивалю 20 вересня. За реакцією глядачів серед 37 виконавців фаворитами першого конкурсного дня стали співачка Млада з Києва, гурт «Шоколад» зі Львова, а також Дана Цюрупа з Чернівців.

Організатори фестивалю 17 вересня на прес-конференції повідомили, що з 37 учасників у жанрі поп-музики відібрано 16 кращих виконавців, але переможців у всіх жанрах за результатами усіх конкурсних днів буде оголошено лише 20 вересня на гала-концерті.

Перший заступник голови ОДА Віктор Павлюк повідомив, що губернатор Володимир Куліш для одного із переможців підготував приз-сюрприз. Хто із переможців і в якій номінації отримає губернаторський приз, поки що тримається у таємниці.

Віктор Павлюк запевнив, що Буковина цілковито готова до прийому поважних гостей культового фестивалю – на них чекають 19 готельних комплексів на 2,5 тис. місць у Чернівцях та ще на 2 тис. місць поблизу обласного центру.

Учора учасникам та гостям фестивалю Чернівецький облмуздрамтеатр презентував виставу «Туга за майбутнім» місцевої авторки Віри Китайгородської.

Організатори фестивалю повідомили, що у його програмі сталися певні зміни. Зокрема через хворобу одного із акторів не буде показано виставу «Швейк». Не зміг приїхати також один із учасників першого фестивалю Тарас Петриненко, який у ці дні має виступи в Мюнхені.

Вчора увечері у Літньому театрі до пізньої ночі проходили конкурси у жарі танцювальної, акустичної та іншої музики. За перемогу змагаються 27 гуртів та 7 окремих виконавців.

Офіційне відкриття фестивалю за участю Міністра культури та туризму Василя Вовкуна, місцевих владників відбулося 17 вересня на Центральній площі Чернівців. На цьому дійстві виступили тимуть «Тартак», струнний ансамбль та інші відомі виконавці. До цього учасники фестивалю пройшлися вулицями міста урочистою ходою із смолоскипами, поклали квіти до пам’ятників Героям Буковинського куреня та Т.Шевченку. (Про деталі - читайте згодом на нашому сайті)

На час відкриття фестивалю рух у центрі міста обмежили, не працювали два тролейбусні маршрути.

 

БукІнфо (с)

За матеріалами ЗІК

Фото Сергія Зарайського, УНІАН / БукІнфо (с)