Народний ансамбль танцю «Неогалактика» з Чернівців виступив на Міжнародному фольклорному фестивалі у Скоп'є (Північна Македонія)

Народний ансамбль танцю «Неогалактика» (центр дитячої та юнацької творчості м.Чернівці, керівники Ольга та Неоніла Галак) мав честь представляти Україну на міжнародному фольклорному фестивалі у Македонії

Протягом трьох фестивальних днів (29 квітня до 01 травня) на центральній площі міста Скоп'є (Північна Македонія) юні танцюристи Неогалактики зачаровували гостей фестивалю неповторними українськими хореографічними композиціями. Зазвичай метою подібних фестивалів є збереження національної спадщини та представлення своєї неповторної культури.

Приємно було відчувати на балканській землі підтримку українців, що там мешкають, а особлива подяка за гостинність і супровід представникам посольства України в республіці Північна Македонія, які вболівали за наш колектив протягом усього фестивального свята.

Керівник ансамблю Ольга Галак зазначає, що участь у фестивалях зобов'язує дітей до величезної праці, тренувань та фізичної витривалості: “Новий професійних досвід, вдосконалення танцювальної майстерності, вміння бути витривалими, спілкуватися, дружити, розуміти, знаходити компроміси і радіти...

Школа справжнього життя. Це про кожен фестиваль, про кожну подорож Неогалактики, про дні і ночі проведені разом серед традицій та звичаї іншого народу. Ми щасливі... бо майорить наш прапор, бо Україну радо зустрічають, бо наш український танець демонструє величну історію, красу та енергію! Ще одна сторінка до фестивальної книги Неогалактики... дякуємо сонячній Македонії!!!”

Юні вихованці Неогалактики висловлюють безмежну подяку Збройним Силам України, за можливість нести у світ неймовірну українську культуру та неповторний український народний танець.

Наталія ЯКИМЧУК, спеціально для БукІнфо (с)
Фото надані колективом «Неогалактики»


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації