Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

На закритті ювілейного 80-го театрального сезону буковинські митці сцени щиро дякували глядачам і меценатам

  • 6133

ІМПРЕЗА /

У неділю музично-драматичний театр відсвяткував закриття вісімдесятого ювілейного театрального сезону. На закритті грали виставу «Тисяча снопів вітру». Це прем’єра цього сезону, яку театр підготував до 70-го дня народження великого буковинця, режисера, сценариста і актора Івана Миколайчука. Власне, прем’єра відбулася 15 червня. Через численність делегацій, які приїхали тоді на урочистості до Чернівців, не всі чернівецькі театрали мали змогу її переглянути.

Шанувальники театрального мистецтва, які прийшли на закриття сезону зізнавалися, що жадали подивитися прем’єру «Тисяча снопів вітру», яка викликала чималий інтерес після першої постановки 15 червня, у день народження Івана Миколайчука. Зала театру у день закриття театрального сезону була заповнена глядачем. Молодь, студенти і випускники театральних студій, працівники телебачення і радіо, бізнесмени і прості громадяни міста – всі вони справжні театрали.

За сценарієм свята закриття 80-го ювілейного театрального сезону, вже традиційно перед початком вистави дирекція театру дякує незмінним спонсорам і друзям. Директор чернівецького театру Юрій Марчак та художній керівник Людмила Скрипка вручили подяки та квіти керівнику швейного підприємства «Трембіта» Стеллі Станкевич та Генеральному директорові ТОВ «Чернівецький Машзавод» Віктору Сідляру. Керівник машинобудівного підприємства Віктор Сідляр розповів, що його завод уже більше десяти років не просто співпрацює, а дружить із театром ім. Ольги Кобилянської.

Чернівецький театр допомагає його колективу духовно розвиватися, а «Машзавод» натомість допомагає театрові матеріально. Пан Сідляр нагадав, що кожного разу, коли виробничники відзначають своє професійне свято – день машинобудівника, театр запрошує весь колектив заводу на виставу. Ось така «виробничо-духовна» єдність!

Директор академічного муздрамтеатру ім. Ольги Кобилянської Юрій Марчак, щиро подякував меценатам, згадавши, що завжди, коли буковинським театралам було сутужно на допомогу приходили Стелла Станкевич та Віктор Сідляр. «Вони були поруч і без галасу нам допомагали. За що їм велика дяка від усіх нас», - додав перед присутніми глядачами зі сцени пан Марчак.Дарина ВЕСНА, спеціально для БукІнфо (с)
Відео: ТРК «Чернівці»

Фото БукІнфо (с)