Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

У художньому музеї триває персональна виставка майстра художнього різьблення по дереву та художника-графіка Володимира Денисова

  • 9099

МИСТЕЦТВО /

Художнє різьблення по дереву та книжкова й геральдична графіка пропонується в ці дні до уваги всім відвідувачам Чернівецького художнього музею на персональній виставці досвідченого буковинського митця і педагога Володимира Денисова. У попередній публікації читачі дізналися про пана Денисова як про майстра художнього різьблення по дереву та художника-графіка, а тепер ми розповімо і про інші сторони життя та творчості митця.

Автор виставки відомий по всій Україні не тільки своєю художньою творчістю, але й педагогічною діяльністю, оскільки більше 25 років творчу роботу пан Володимир поєднує із викладацькою: починаючи з 1985 р. він викладає рисунок, живопис і композицію в Художній школі імені М.Івасюка м. Чернівців та передає свій багаторічний досвід талановитій молоді. Його учні активно і творчо працюють, беруть участь у різноманітних виставках-конкурсах (в тому числі й міжнародних) і неодноразово ставали їхніми дипломантами та переможцями, досягають значних успіхів на ниві творчості. Багато хто з них продовжує навчання у художніх навчальних закладах різного ступеня акредитації, і згодом ця талановита молодь стає професійними художниками, дизайнерами чи архітекторами. Останній, так би мовити, успіх Денисова-педагога – друга премія його 14-річної учениці Тетяни Трачук у номінації «Образотворче мистецтво» на минулорічній обласній виставці-конкурсі за програмою «Нові імена», що була започаткована управлінням культури Чернівецької ОДА та обласним відділенням Українського фонду культури.

Окрім цього, художник-педагог має хоббі, яке згодом перетворилося в одну з галузей його творчості. Володимир Денисов є дослідником та розробником як давньої, так і сучасної української геральдики та прапорництва. У 1995 р. він став Членом Українського геральдичного товариства і має визначні творчі розробки в цій галузі. Саме пан Володимир, перемігши в конкурсі, є автором герба і прапора м. Хотина (1996), Хотинського району (2003), прапора Українського геральдичного товариства (1995) та ін. Геральдичну графіку Денисова шанувальники мистецтва також можуть побачити на цій виставці.

Отже, персональна експозиція «Гроно» Володимира Денисова, приурочена до святкування його шестидесятиріччя, чекає на своїх відвідувачів до 18 квітня 2011 р. в Чернівецькому художньому музеї .


Альберт КОМАРІ,
для БукІнфо (с)

Участь у виставках, конкурсах, фестивалях:

1999, 2006, 2009 – обласні виставки викладачів художніх шкіл Чернівецької області
2004, 2005, 2009 – обласні виставки аматорського і декоративно-ужиткового мистецтва
2006, 2008, 2009 – участь у «Петрівському ярмарку» (м. Чернівці)
2004 – Всеукраїнська виставка творів майстрів народного мистецтва (члени НСМНМУ, м. Київ)
2004 – Всеукраїнська виставка «Тиждень культури Буковини» (м. Київ)
2005, 2008, 2010 – Всеукраїнська виставка-конкурс «Кращий твір року» (члени НСМНМУ, м. Київ)
2007, 2009 – фестиваль національних культур «Букова віть» (м. Чернівці)
2008 – обласна виставка до 600-річчя міста Чернівці
2009 – міжнародні фестивалі «Хотинська твердь» (м. Хотин) та «Живий вогонь» (м. Чернівці)
2009 – міжнародна виставка до Дня Конституції України (м. Чернівці)
2009 – міжнародний пленер «Мистецтво – спільна мова двох культур» (м. Сучавіца, Румунія)
2009 – міжнародний фольклорний фестиваль «Буковинські зустрічі» (м. Кимпулунг, Румунія)
2010 – обласні виставки до Різдва Христового, 70-річчя Чернівецької області та Дня міста Чернівці
2010 – фольклорно-етнографічний фестиваль «Захарецький гарчик» (с. Підзахаричі Путильського району чернівецької області)БукІнфо (с)