Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Відзавтра "Калинівський ринок" працюватиме - Клічук (ВІДЕО)

  • 2155

ДО РОБОТИ /

 

З 10 березня буде дозволено роботу "Калинівського ринку" Чернівців, ворота якого будуть відкриті. Про це заявив міський голова Чернівців Роман Клічук, який вийшов до підприємців цього ринку, котрі зранку пікетували Ратушу з проханням дозволити працювати в умовах "червоної зони" карантину.


За словами мера міста, минулого тижня міська влада просила надати роз"яснення від обласної комісії ТЕБ і НС про те чи можуть працювати ринки змішаного типу, до яких відноситься "Калинівський ринок". Однак відповіді не отримали".

 

"Тому відзавтра ви маєте право працювати", - сказав він під бурхливі оплески присутніх підприємців.

 

На уточнююче запитання людей, Роман Клічук підкреслив, що міська влада з 10 березня не чинитиме жодних перешкод для роботи "Калинки", яка працюватиме з звичайному режимі. 

 

 

Водночас, Роман Клічук відмовився виконати прохання присутніх пікетуючих і закликати підприємців виходити до роботи на "Калинці", оскільки, у місті і області епідеміологічна ситуація залишається дуже складною. "Я не маю підстав забороняти, але й не буду закликати йти до роботи", - сказав він.

 

 

В коментарях журналістам підприємців подякували міській владі за розуміння ситуації, оскільки, за їхніми словами, центральна влада, ряд у діючий "черговий локдаун" взагалі не компенсовує їм жодних збитків. 

 

 Відео ТВА