У деяких громадах Буковини активісти збурюють людей не платити за світло, розколюють суспільство, що в інтересах ворога - АТ "Чернівціоблененрго"

АТ “Чернівціобленерго” через соціальні мережі звернулося до громад краю адекватно оцінити ситуацію з відключенням від світла боржників і не збурювати населення.

Пряма мова:

"За наслідками провокативних дій представників ГО “Доста” в окремих громадах краю, просимо дотичних осіб не спотворювати ситуацію навколо відключення боржників від електропостачання і не маніпулювати емоційно нестабільними людьми.

Про можливі відключення електроенергії за борги побутових споживачів попереджали неодноразово і завчасно, люди мали час, щоб врегулювати ситуацію.

Наголошуємо, що ці абоненти, які потрапили у списки на відключення, заборгували за спожиту електроенергію значні суми – зокрема по 17, 29, 33 тисячі гривень. Тобто, деякі мешканці громади тривалий час користувалися електроенергією безоплатно, фактично споживали енергоресурси громади за рахунок своєї ж громади.

Громадяни мають розуміти, що люди, які свідомо і навмисно не оплачують використані енергоресурси, безоплатно користуються електроенергією – підривають економіку та обороноздатність країни. А ті, хто сьогодні підтримує позицію боржників і провокації ГО Доста, можете вирішити цю проблему – оплатіть рахунки боржників… Ви готові оплачувати рахунки боржників?

“Закликаємо громадян спірні питання вирішувати у законодавчому полі. Усі дії працівників Обленерго провадяться в межах законодавства, роботи з відключення споживачів за борги узгоджені і підкріплені нормативними документами. Вважаємо, що провокації та маніпуляції, які здійснюють у деяких громадах краю представники ГО “Доста” для збурення людей та розколу в суспільстві, збігаються лише з інтересами ворога”, йдеться у заяві АТ “Чернівціобленерго”.

Нагадаємо, станом на 19 лютого на Буковині від електроспоживання було відключено 407 боржників світла. Водночас, 272 абоненти відкликано зі списків, оскільки встигли розрахувалися з боргами.

По Чернівцях – відключення завершено за списком на 417 споживачів, який сформувала енергопостачальна компанія на початку січня. Наразі працюємо на підключення споживачів міста за 93 заявками.

До кінця лютого АТ "Чернівціобленерго" опрацьовує список на 216 споживачів, які підлягають відключенню.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації