На Центральній площі Чернівців завтра одиночного протесту військового не буде. Поліція заборонила акцію

На День Незалежності України на Центральній площі Чернівців не відбудеться анонсований одиночний протест (пікет) військового проти ремонту скверів в час війни.

“Одиночного пікету завтра не буде. Поліція заборонила після довгого спілкування у відділку” - у групі Чернівецькі журналісти. самопоміч оновила інформацію журналістка Маріанна Антонюк.

Акцію хотів провести головний бойовий медик роти Микола Фуштей, який несе службу на передовій, під Мар'їнкою. Перебуваючи в короткій відпустці, вдома, хотів привернути увагу влади до проблем забезпечення на фронті.

"Гарний сквер не допоможе виграти цю війну. І як чернівчанин, я хочу висловити свою думку", - йшлося у повідомленні.


Нагадаємо, на найближчій сесії Чернівецька міська рада має намір виділити ще близько 17 млн. на потреби військових формувань.

За словами мера Чернівців Романа Клічука, 502 млн - це внесок громади у забезпечення відсічі збройної агресії та підтримки військових та їхніх родин від початку повномасштабного вторгнення. Він додав, що всі офіційні запити від військових для передової міська влада Чернівців задовільняє.

Ми не можемо дати гроші на всі збори, які проводять волонтери і військові, бо законодавство це не дозволяє. Та всі офіційні запити ми підтримуємо і будемо це робити надалі: на найближчій сесії виділимо ще близько 17 млн на потреби військових формувань.

Я розумію, що зараз емоційно непрості часи, чимало дій влади сприймаються загострено. Це нормально! Тяжкі часи — це перевірка на міцність себе і людей, які поруч. Я готовий нести відповідальність за всі свої дії. І вірю, що те, що ми робимо наближає нас до перемоги, - написав у Фейсбук Роман Клічук.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації