Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

У Чернівцях підприємці пікетують обласну адміністрацію через "червону" зону карантину

  • 1360

ПРОТЕСТ /


У Чернівцях приблизно 50 людей зібралися на акцію протесту під облдержадміністрацією. Вони вимагають дозволити роботу ринків та магазинів з непродовольчими товарами.


Про це повідомляє кореспондентка Суспільного.

За словами учасниці акції Анжели Гуріної, обмеження "червоної" зони є незаконними та порушують її право на працю. Також вважає, що дітям потрібна якісна освіта, яку не зможуть надати дистанційно.

Учасник акції Василь Шкробанець виступає проти того, що на карантин закривають лише частину підприємців. Він торгує непродовольчими товарами на "Калинівському ринку".
 


Своє звернення представники бізнесу направили до голови Чернівецької ОДА Сергія Осачука та голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка.

До протестувальників вийшов перший заступник очільника ОДА Богдан Ковалюк, який намагався заспокоїти людей. За його словами, обмеження встановлювала державна комісія через збільшення кількості інфікованих.

Він пообіцяв, що ОДА направить в уряд клопотання щодо компенсації бізщнесу, який зазнає збитків.
 


З 1 по 9 березня в Чернівецькій області діятиме "червона" зона карантину. Обмеження передбачають заборону роботи ресторанів, торгових центрів, спортзалів та фітнес-клубів. Навчання у закладах освіти буде дистанційним, а рух громадського транспорту дозволять лише у режимі спецперевезень.
 


Нагадаємо, у Чернівецькій області виникла критична ситуація з поширенням коронавірусу. Щодоби госпіталізують понад 100 людей.
 
Фото Суспільне та МБ