Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

У Чернівцях пожежника-свободівця, який хотів захищати Україну, змушували звільнитись без права поновлення. Свободівці допомогли йому відновити справедливість

  • 811

ВІДСТОЯЛИ ПРАВДУ! / 


Як ми повідомляли раніше, пожежник із Чернівців Василь Бринзан з самого початку російсько-української війни хотів відстоювати суверенітет своєї Батьківщини. Він мав намір проходити службу в батальйоні «Січ» і вже був готовий іти на фронт, але проблеми прийшли, звідки їх не чекали. Керівництво Василя не погодилось закріпити за ним його робоче місце і заявило, що якщо він хоче піти на війну, то має просто звільнитись.

Василь вирішив не опускати руки і став доводити свою правоту у судах, які, до речі, стали на бік пожежника. І ось, нарешті, прийшла остаточна судова перемога.

 

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав очільник обласних свободівців Віталій Мельничук.

 

Нещодавно в судах повною перемогою пожежника Василя Бринзана над обласною ДСНС в Чернівецькій області завешилася трьохрічна епопея захисту права громадянина відкрито захищати свою Україну і після перемоги повернутися на своє місце роботи пожежника в ДСНС.


Юридична служба ДСНС намагаючись з ганьбою звільнити пожежника, що мав непереборне бажання піти захищати Україну на передову фронту на Донбасі, програла у всіх судах і обласна структура ДСНС змушена за рішеннями судів виконати всі виправдані вимоги пожежника, підписати рапорт про його перехід на службу в ЗСУ і після повернення із збройних сил України прийняти на попереднє місце роботи.
 

Всі ці роки на всіх рівнях судів разом з другом Василем була наша свободівська обласна та міська організація.

 

Саме тому, як керівник обласної організації ВО "Свобода" з повною впевненістю маю право заявити, що саме наші юристи-свободівці, і насамперед теперішній Голова Чернівецької міської організації ВО"Свобода" адвокат Ігор Шеремета зуміли в судах достойно протистояти глибокоешелонованій корупційній системі кругової поруки, яка десятиліттями панує в структурах Міністерства внутрішніх справ та зокрема й ДСНС і отримати незаперечну перемогу!

Щиро радіємо цій повній перемозі нашого друга Василя Бринзана, дякуємо за слова вдячності на нашу адресу, адже зараз саме напередодні місцевих виборів ця перемога в судах та теплі слова подяки побратима якнайпотрібніші.
 


Чи не найприємніше ця подяка нашим кандидатам в депутати Чернівецької міської, обласної та районної рад юристам-адвокатам Ігорю Шеремета, Юрію Мельнику, Ірині Круглянко, Михайлу Макогону, Аллі Сторчак, В'ячеславу Вакарчуку та іншим, які вже раніше і зараз своєю підтримкою та допомогою поширюють правову вагомість та повагу до свободівської міської та обласної організації.

І ще щиро бажаємо нашому пожежнику - захиснику щасливої долі на передовій фронту на Донбасі якнайшвидшого повернення здоровим та неушкодженим вже після повної перемоги української зброї та повного звільнення всіх українських територій від кремлівського окупанта. Слааа Україні!!! Героям Слава!!!

Вдячні пожежнику Василю Бринзану за подяку на адресу свободівців.
 
Інтерв"ю з Василем Бринзаном на нашому сайті від 5 червня 2020 року читайте: "Або війна, або робота: у Чернівцях пожежника-свободівця, який хоче захищати Україну, змушують звільнитись"