Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

До лав Збройних Сил та інших військових формувань України призвуть 455 молодих буковинців

  • 950

СЛУЖУ НАРОДУ УКРАЇНИ! /


У Чернівецькій облдержадміністрації відбувся брифінг на тему проведення чергового призову громадян на строкову військову службу.


Заступник голови Чернівецької ОДА, голова обласної призовної комісії Олексій Бойко повідомив про планові завдання, загальну організацію заходів призову в умовах карантину. Він відзначив, що станом на сьогодні в команди зараховано достатню кількість призовників для якісної та вчасної відправки їх у війська.

Як повідомляє прес-служба Чернівецького ОВК, з Чернівецької області буде призвано 455 юнаків, майже половина з яких, а це 210 чоловік, поповнять лави Збройних Сил, решта – підрозділи інших військових формувань. Відправки команд молодого поповнення розпочинаються вже з 15 червня та триватимуть до кінця липня.

В свою чергу старший лікар обласної призовної комісії Іван Тріска детально розповів про медичний супровід призову та запевнив, що робота проводиться із дотриманням всіх санітарно-епідемічних вимог. Членів призовних комісій, медичний персонал та призовників забезпечено засобами індивідуального захисту. Організована спеціальна обробка території та приміщень дезінфікуючими засобами, проводиться температурний скринінг. Вживається низка заходів щодо недопущення призову хлопців із наявністю захворювань. У взаємодії з Департаментом охорони здоров’я Чернівецької ОДА та місцевими медичними закладами здійснюється лабораторне обстеження призовників на наявність респіраторного захворювання COVID-19.

Полковник Віталій Чурай акцентував на тому, що цього річ збільшилась кількість патріотично налаштованих юнаків, які свідомо йдуть до війська, попередньо визначившись з тим, де саме бажають проходити службу. А також вчергове наголосив на тому, що військовослужбовці строкової служби для виконання завдань в районі проведення операції Об’єднаних сил не залучаються.

Комісар висловив вдячність представникам облдержадміністрації за значну допомогу в організації та проведенні чергового призову, зокрема щодо якісного медичного обстеження юнаків та їх довезення до військових частин та навчальних центрів.