Командувач ОК “Захід” Шведюк зустрівся у Чернівцях з начальником ОВА Запаранюком. Про що домовилися

Начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк провів робочу зустріч з новопризначеним командувачем військ оперативного командування "Захід" генералом Володимиром Шведюком.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук

Обговорили першочергові виклики, які стоять перед українськими військовими та завдання тилових областей, потреби у матеріально-технічному забезпеченні військових на передовій.

Привітав генерала з призначенням та побажав успіху в нелегкій роботі, вдалих військових операцій та якнайшвидшої перемоги нашої держави над ворогом. Запевнив у тому, що Чернівецька ОВА й надалі підтримуватиме наших військових, зокрема через фінансування відповідної регіональної програми, а також працюватиме із запитами військових частин спільно з волонтерами, - йдеться у повідомленні Запаранюка.

Володимир Шведюк - бригадний генерал з червня 2022 року. У квітні 2015 року був призначений на посаду начальника штабу — першого заступника командира 59 окремої мотопіхотної бригади. Призначений наказом міністра оборони від 21 травня 2016 року на посаду військового комісара Чернівецького обласного військового комісаріату оперативного командування "Захід" ЗСУ. У 2018—2019 роках — командир 59 окремої мотопіхотної бригади. Заступник командувача сил ТРО ЗСУ (до березня 2022). З березня 2022 начальники штабу угруповання Об'єднаних сил.

ОК "Захід" з 2021 року очолював Сергій Літвінов. Повідомлялось, що його призначили заступником начальника Національного університету оборони України.

Перед цим командувач військ оперативного командування "Південь" генерал-майор Андрій Ковальчук повідомив про відставку з посади й перехід у сферу навчання військовослужбовців.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації