Від початку повномасштабної війни понад 5,5 тисяч буковинців визнали обмежено придатними до військової служби - ТЦК

Від початку повномасштабної війни понад 5,5 тисяч буковинців визнали обмежено придатними до військової служби. Водночас більшість з них призвали на службу.

Про це Суспільному повідомила речниця обласного центру комплектування Тетяна Гайдащук.

За інформацією Гайдащук, ще частина буковинців набули статусу "непридатний", а деякі також мали право на відстрочку чи звільнення від служби.

"Частина військовослужбовців отримали статус обмежено придатного в інших областях та переведені з військових частин на службу в Чернівецьку область, і навпаки", – повідомила речниця обласного ТЦК.

Хто має повторно пройти ВЛК

4 травня набере чинності закон, який, зокрема, скасовує статус "обмежено придатний до служби". Відтак військові та військовозобов'язані, визнані обмежено придатними, мають впродовж 9 місяців повторно пройти військово-лікарську комісію. Про це повідомили у Telegram Міністерства оборони.

Також уряд має оновити перелік захворювань для визначення, придатна людина до військової служби чи ні. Так після повторного ВЛК військових, яких визнають непридатними, звільнять з військової служби, а визнані придатними — продовжать службу.

Якщо статус "непридатний" отримає військовозобов'язаний, його виключать з військового обліку. "Придатний" – зможе проходити військову службу.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації