У Новодністровську учасників пікету, яких критикував Осачук, викликали до суду

ДЕ СПРАВЕДЛИВІСТЬ? /

У Новодністровську міський суд розглянув справи щодо порушення правил карантину групою місцевих мешканців, які 7 травня влаштували акцію протесту, заблокувавши рух транспорту на вулиці міста через затверджений Кабміном перспективний план Чернівецької області.

Як повідомляє molbuk.ua з посиланням на матеріали суду, правоохоронці склали протоколи на сімох учасників цієї акції протесту.

Серед порушень, які тоді виявила поліція – те, що люди взяли участь у масовому заході, який виражався у безпідставній ходьбі по проїзній частині дороги протягом 20 хвилин, при цьому не дотримуючись соціальної дистанції у два метри.

Учасники акції протесту у суді заперечували свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення. вони пояснили, що мирні акції не заборонені Конституцією України, а під час пікету вони перебували у захисних масках і дотримувались дистанції.

Новодністровський міський суд закрив справи щодо учасників цього пікету у зв’язку з відсутністю в їхніх діях складу адміністративного правопорушення.

Нагадаємо, 7 травня у Новодністровську відбулась акція протесту проти затвердження нового перспективного плану, в якому місто залишається без сіл, які ще у 2016 році проголосували за приєднання до Новодністровської міської ОТГ. Тоді мешканці міста перекрили рух транспорту на одній з вулиць Новодністровська.

Пізніше голова Чернівецької ОДА Осачук заявив, що акцію протесту в Новодністровську провели працівники міськради.


Коментарі:
Більше новин по темі: