Пікетувальники знову заблокували трасу в Хотині. Осачук засудив дії активістів (ВІДЕО)

ПРОТЕСТ ТРИВАЄ /

У селі Атаки Чернівецької області 20 місцевих мешканців відновили акцію протесту з перекриттям траси національного значення Н-03. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Чернівецької області.

За інформацією поліції, учасники пікету "розпочали перекриття дорожнього руху шляхом безперервного руху по пішохідному переході, з метою вираження невдоволення щодо утворення Дністровського району в Чернівецької області з центром у смт. Кельменці, Кельменецького району".

Як зазначили в прес-службі, патрульні здійснюють регулювання та відвід транспорту в об’їзд.

Нагадаємо, учора в Хотині Чернівецької області правоохоронці відтіснили учасників акції протесту, які перекривали трасу через новий районний поділ Буковини.

Учасники пікету висловлюють своє обурення через скандальні поправки до Постанови Кабміну щодо нового районного поділу Чернівецької області, згідно з якими планують утворити укрупнений Дністровський район із центром у смт Кельменці, а не в Хотині.

Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук сьогодні засудив дії активістів, пише molbuk.ua

Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук висловив обурення через події на трасі національного значення у Хотині, де вчора ввечері відбулися сутички між учасниками пікету та представниками поліції.

Про це Осачук сказав сьогодні на прес-конференції у Чернівецькому національному університеті, пише molbuk.ua

Він повідомив, що сьогодні станом на 11.00 у Хотині "був запланований спокій".

"Чи буде з 11.30 знову спроба перекрити дорогу – побачимо. Знаю, що десь з пів четвертої ранку дорогу була повністю розблокована", – повідомив голова ОДА.

Водночас посадовець вважає, що учасники блокування дороги могли "про все домовитися".

"А перекриття доріг, тим більше національного значення, блокування 600 автомобілів, заблокована вся Хмельницька область... Тобто перекриття цієї дороги – заради чого? Натиснути на кого? Я вважаю, що це неприпустимо, мені це дуже не подобається. І я закликаю мешканців Чернівецької області до будь-яких інших виявів свого спротиву, протесту, бажання зробити... Знайти і докопатися – в якому кабінеті, в якій установі хто приймає рішення, якого люди бажають. Я точно знаю, що ці рішення не приймаються ані на дорогах, ані на мостах", – сказав голова ОДА.

Осачук додав, що йому нічого невідомо про постраждалих внаслідок учорашніх сутичок.

"Знаю, що був інцидент нападу на співробітника поліції. І це моє прохання, з яким я хочу звернутися до всіх людей – будь ласка, зрозумійте одну просту річ: держава Україна одягає людину у форму не для того, щоб цій людині зекономити кошти на одяг. Держава Україна одягає поліцейського, військовослужбовця і прикордонника, щоб нам, цивільним, було легше його розпізнати і зрозуміти. Від імені держави промовляє сержант, лейтенант, рядовий. Він говорить від імені держави. Чому ми повинні бачити, що німецького поліцейського слухають, чому ми самі подорожуємо Європою і зразу стаємо законослуханими, а нашого рідного сусіда, який пішов на службу в поліцію, ми не слухаємося", – сказав посадовець.

Учора в Хотині Чернівецької області правоохоронці відтіснили учасників акції протесту, які перекривали трасу через новий районний поділ Буковини.

Учасники пікету висловлюють своє обурення через скандальні поправки до Постанови Кабміну щодо нового районного поділу Чернівецької області, згідно з якими планують утворити укрупнений Дністровський район із центром у смт Кельменці, а не в Хотині.

Протест хотинчан продовжується 2 липня:

Відео "Хотинські вісті"


Коментарі:
Більше новин по темі: