Активісти з Хотина влаштували акцію протесту під Чернівецькою ОДА та принесли яйця під редацію каналу "Чернівецький промінь" (ОНОВЛЕНО ВІДЕО)

ПРОТЕСТ ТРИВАЄ /

У Чернівцях під приміщенням обласної державної адміністрації сьогодні вранці розпочалась акція протесту за участю мешканців Хотинського району.

Як повідомили у прес-службі Головного управління Нацполіції в Чернівецькій області, учасники протесту висловлюють обурення через наміри влади утворити Дністровський район із центром у смт Кельменці, - пише МБ.

Окрім того, активісти виступають проти узурпації влади та її свавілля. За інформацією поліції, участь в заході беруть 35 осіб.

Для забезпечення публічної безпеки та порядку залучено поліцейських.

У Чернівцях група пікетувальників з Хотинського району принесла лотки з яйцями до офісу телеканалу "Чернівецький промінь".

Такими діями протестувальники висловили своє обурення через коментарі ведучого телеканалу Святослава Вишинського, який у своїй передачі розкритикував акцію з перекриттям доріг у селі Атаки.

"Хочу нагадати Вишинському, що Хотин – це місто, де завжди відстоювались інтереси боротьби українського народу", – повідомив один з учасників акції під офісом телеканалу.

Протестувальники намагалися увійти всередину офісу "ЧП", однак зауважили, що їм ніхто не відчиняє двері.

"Ми не дозволимо нікому заплямовувати нашу честь і гідність. Хай прийде редактор цього каналу до нас на акцію, хай поспілкується з людьми. І тоді об’єктивно хай висвітлює інформацію. Тому що це телеканал, який має державну ліцензію. І хай вибачиться!", – сказали учасники протесту.

Активісти мали намір закидати яйцями двері офісу "Чернівецького променя", проте вирішили в якості попередження залишити лотки з яйцями під дверима телеканалу.

Відео: Чернівці. Онлайн

Як відомо, мешканці Хотинського району вже більше 10 днів блокують трасу державного значення у селі Атаки. Такими діями вони висловлюють обурення через наміри влади утворити Дністровський район з центром у смт Кельменці, а не в Хотині.

В одній зі своїх передач ведучий телеканалу "Чернівецький промінь" Святослав Вишинський розкритикував акцію протесту в Атаках.


Коментарі:
Більше новин по темі: