Журналіст Бутусов: Чому санкції проти контрабандистів вводять, а проти корумпованих суддів - ні?

АКТУАЛЬНО

Минуло 5 днів як затриманий на хабарі рідний брат глави Окружного адмінсуду Павла Вовка, але чомусь ми не чуємо жодних заяв керівництва країни з даного приводу.

Мовчить президент, комітет Верховної Ради з питань правосуддя, РНБО не готує указ, мовчить Вища рада правосуддя, мовчить Рада суддів, - пише у Фейсбук головний редактор сайту Цензор.Нет Юрій Бутусов.

Хочу нагадати, що Україна, і особисто президент Володимир Зеленський і прем'єр-міністр Денис Шмигаль, брали зобов'язання згідно з меморандумом з Міжнародним валютним фондом, до серпня 2020 го року позбавити адміністративний суд права оскаржити рішення органів влади. І передати, таким чином, цю частину повноважень Окружного адмінсуду до Верховного суду.

Досі Окружний адмінсуд не позбавлений повноважень через те, що президент, уряд і парламент не виконують меморандум МВФ. І тим самим допомагають родині Вовка брати хабарі.

Влада зобов'язана заявити, в які терміни будуть виконані пункти меморандуму з МВФ про ліквідацію повноважень Окружного адмінсуду Києва, і принести вибачення за зрив міжнародних зобов'язань.

Адже прикривав Вовка і всі його афери Офіс президента. І відповідальність за хабарі зобов'язана також нести влада.

Чому санкції проти контрабандистів вводять, а проти корумпованих суддів, які завдають шкоди куди більше контрабандистів - ні?

Де санкції по Вовку?


Коментарі:
Більше новин по темі: