Секретарем Чернівецької міської ради обрали Марину Кирилюк: проти неї не було жодного голосу

ВІТАЄМО! /

У Чернівцях депутати міської ради шляхом таємного голосування обрали секретарем міськради депутатку "Єдиної альтернативи" Марину Кирилюк.

Як повідомляє molbuk.ua, результати таємного голосування за секретаря міськради оголосив депутат "ЄА", голова лічильної комісії Тарас Прокоп.

Загалом кандидатуру Марини Кирилюк підтримали 25 депутатів, проти – 0 обранців.

За його словами, для голосування було виготовлено 28 бюлетенів. 27 депутатів мали право взяти участь у голосуванні. Присутніми на сесії були 24 депутати, а отримали їх 25 депутатів міськради.

"Таким чином, згідно з результатами таємного голосування, Кирилюк Марину Василівну обрано секретарем Чернівецької міської ради", – оголосив Тарас Прокоп.

Що відомо про Марину Кирилюк

Народилась 15.11.1981р. Громадянство: українка.

Закінчила гімназію у 1998 році.

1998 року розпочала навчання в Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича на економічному факультеті, спеціальність маркетинг.

У 2003 році отримала диплом магістра з економіки з відзнакою та була запрошена на роботу до нової кафедри маркетингу.

Підчас навчання брала активну участь у науковому та громадському житті факультету, входила до студпарламенту факультету, отримувала іменну стипендію ім. Йозефа Шумпетера.

Під час навчання працювала тренером у ГО "Жіночий центр".

Брала участь у світовому 30-денному з'їзді гайдів в Англії "GoGlobal" в 2002 році, представляла делегацію з України.

З 2003 по 2010 роки працювала асистентом кафедри маркетингу економічного факультетут ЧНУ.

Після закінчення вирішила окрім викладацької діяльності зайнятись практичною роботою по спеціальності маркетинг, а саме - проведення маркетингових досліджень ринку на замовлення, розробка маркетингових стратегій, бізнес-планів, проведення навчальних тренінгів.

В 2006 році створила приватне підприємство "Західна маркетингова компанія".

З 2010 по 2015 роки була депутатом Чернівецької обласної ради, а також головою постійної комісії з питань регуляторної політики, розвитку підприємництва, туризму та паливно-енергетичного комплексу.

Входила до складу колегії обласної ради.

За час роботи на громадських засадах обласним депутатом сприяла залученню коштів у розмірі більше 12 млн. грн. на розбудову інфраструктури міста (ремонт та заміна ліфтів, заміна комунікацій, встановлення шатрових криш на багатоповерхові будинки), активно захищала права громади, зокрема її збереження в територіальних межах міського пляжу.

Разом із комісією здійснювала запити через сесію обласної ради до депутатів Верховної ради України та НКРЕКП щодо перегляду тарифів на підключення до електромереж, та стосовно несистемних відключень.

Обиралась головою тимчасової комісії з розгляду якості роботи служби захисту прав споживачів.

В 20014 році долучилась до ГО "Клуб підприємців Буковини", громадської організації, яка займається питаннями захисту та розвитку підприємництва в області. В 2016 році разом із співзасновниками заснувала ГО Фонд Кращим Бути, в 2017 році – ГО "Центр реформ та розвитку"

В 2020 році стала учасником громадського руху "Єдина Альтернатива"


Коментарі:
Більше новин по темі: