Чи перепливе в "УДАР" Кличка, вслід за Чинушем і Проданами, Сергій Осачук?

Конкретної відповіді поки що нема, бо “концерти” на останній сесії Чернівецької міської ради висвітлили кілька речей. По-перше, аргументи у так званої опозиції, а у народі запроданців, катастрофічно вичерпалися, зійшли на пси. Бо, і це по-друге, школярське бешкетування на останній сесії міськради у виконанні неадекватних, на погляд збоку, дядьків та тіток вже виглядає відвертою агонією.

Бо інакше, як осічкою, останній концерт проданової команди на сесії Чернівецької міської ради не назвеш. Це боляче, прикро, але кому пожалієшся у жилетку, як караван вже пішов. Незважаючи на поламані списи, стільці і пульти для голосування.

Тепер залишилося хіба що, як Остапу Ібрагімовичу, зализувати рани у двірницькій. Бо, схоже, саме там, між мітлами та шуфлями, чернівецька опозиція шукає останній політичний притулок.

Але не вся. Одне яйце, покладене в інший кошик, навіть дуже може не стати покладком. Більше того, народити орла, який може радикально переграти політичну ситуацію в області.

Минулої неділі чернівчани, котрі зібралися на Соборній площі, щоби бачити легкоатлетичний пробіг "Буковинська миля", стали свідками того, як використовуючи формат спортивного свята, новий обласний очільник "УДАРу" Віталія Кличка - Валерій Чинуш презентував своїх нових однопартійців, а головне себе, у червоних партійних футболках "УДАРу". Причому, в оточенні людей, причетних до "Слуги народу", що небезпечно, бо Валерій Миколайович є досвідченим вербувальником з фінансовою аргументацією.

Паралельно, за його вказівкою, на вулиці Кобилянської агітатори "УДАРу" роздавали партійну газету з агітацією за партію і великою фотографією Оксани Продан - дружини Василя Продана, який наразі ще є лідером "Рідного міста", а у планах, схоже, вже разом з Чинушем в "УДАРі".

Бо поява тих, хто ще недавно бив себе у вишиванки і запевняв у відданості Володимиру Зеленському у маєчках опозиційного до нього київського мера Кличка, є публічним зніманням масок. А це означає, що два дні сесію Чернівецької міської ради вже зривали не колишні, відлучені від міського бюджету, містечкові політикани, а ворожі до президента сили.

Тут, напевно, і криється їхня нестриманість, у першу чергу щодо "Слуг народу", на яких вони з нецензурними вигуками і кулаками накидалися прямо у депутатській залі, навіть незважаючи на телекамери, журналістів, жінок. Відео з нападом Василя Продана на Олексія Просяного, депутата від слуг, обійшло всі ЗМІ і соціальні мережі. Ось що може зробити з тихим кабінетним чоловіком приналежність до боксерських перемог Володимира Кличка.

Отже те, що Рубікон запроданцями перейдено, ясно, як білий день. Як зрозуміло, що подальше своє політичне майбутнє вони пов'язують з силами, які зійдуться на виборах у жорстокому двобої з презедентськими. Що ж, кожен виживає, як хоче.

Але постає одне логічне запитання: де за такої ситуації зараз політично баражує губернатор Сергій Осачук, який не порадившись з Проданом, і кроку не робить?

Схоже, на людях ще при президентові, а на партійних консультаціях з Проданом у ресторанах, вже у кличковому "УДАРі". Як швидко все наспіш зшите розшивається.

Влад СКИПАЛЬСЬКИЙ, спеціально для БукІнфо (с)


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації