Буковинські свободівці 23 травня на День Героїв долучилися до заходів, які проводилися в Чернівцях. Не обійшлося без "ложки дьогтю" від ОДА

З 11.30 до пам'ятника Буковинському куреню відбулося покладання квітів, далі з розгорнутим 25 метровим синьо-жовтий стягом учасники заходів пройшли по вулиці Руській від пам'ятника Буковинському куреню до Центральної площі, де заходи продовжилися біля пам'ятника Тарасу Шевченку.

Про це у Фейсбук написав голова Чернівецької обласної організації ВО “Свобода” Віталій Мельничук.

Святкування Дня Героїв у Чернівцях
Святкування Дня Героїв у Чернівцях

За участю духовенства був проведений молобень за Героями, які у всі часи віддали своє життя за Україну. Далі прозвучав подзвін за Героєм Віталієм Крутофістом, який 5 років тому загинув саме 23 травня.

Після вшанувань були виступи представників місцевого самоврядування, літераторів та співаків.

На завершення заходів під звучання духового оркестру всі разом заспівали Славень України.

Традиційна ложка дьогтю від "будинку з левами"

На День Героїв 23 травня на міській ратуші в Чернівцях майорить червоно-чорний стяг!

А на приміщенні будинку юстиції, де розміщується обласна влада 23 травня на 14 годину червоно-чорний прапор боротьби за Україну обласна влада не встановила.

Таким чином рішення сесії Чернівецької обласної ради (яке було прийнято рівно 3 роки тому 23 травня 2018 року) представники Чернівецької ОДА не виконують.

Це за цієї влади вже не перший раз... Взявши на себе ще в січні цього року одноособово вирішення такого роду питань тепер як і минулого разу червоно-чорний прапор не виставлений, - пише у своєму новому повідомленні у Фейсбук голова Чернівецької обласної організації ВО “Свобода” Віталій Мельничук.

Минулого разу після обурливих звернень громадськості ближче до обіду червоно-чорний прапор на приміщенні ОДА був встановлений...

Громадськість і цього разу від порушників рішення сесії чекає виправлення ситуації...


Коментарі:
Більше новин по темі: