Біля Шевченка під Гімн України: До Дня Єдності на Центральній площі Чернівців відбудеться патріотична акція. Осачук під оркестр "єднатиметься" окремо біля флагштоку

16 лютого на Центральній площі відбудеться акція «Обіймись, Україно!». Вона покликана згуртувати та показати, що коли українці єднаються – це непереборна сила.

У межах акції заплановане спільне виконання гімну України. Початок акції 10:00 годині, - повідомляє пресцентр Ратуші.

Як стало відомо редакції БукІнфо, участь у патріотичному заході на Центральній площі міста візьмуть представники Чернівецької обласної, міської та районної рад. Натомість, керівництво Чернівецької ОДА, за попередніми даними хоче провести власний мітинг і окремо “єднатися” біля сумнозавісного флагштоку у парку Жовтневому, де порядку й досі немає, а витрачено мільйонні кошти. Звісно, що освячувати своєю присутністю кричущу безгосподарність і світитися біля флагштоку - комфортно було не всім…

О 9:30 з Соборної площі під українським прапором рушить хода. Вона рухатиметься вулицею Головною, до Центральної площі. Через це з 9:30 до 10:00 рух ділянкою перекриють.

Водночас, через мирну акцію, перекриють рух на Центральній площі, йдеться про ділянку від вулиці Поштової до Головної. Перекриття триватиме з 10:00 до 10:30.

Нагадаємо, президент України видав Указ, згідно з яким 16 лютого стає Днем Єдності.

«Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його Днем єднання... Цього дня ми вивісимо національні прапори, надягнемо синьо-жовті стрічки та покажемо всьому світу нашу єдність», — заявив Володимир Зеленський.

Відповідно до указу, в День єднання на будинках і спорудах України піднімуть державний прапор, а о 10:00 годині всією Україною пролунає Національний Гімн.


Коментарі:
Більше новин по темі: