Журналіст В’ячеслав Хабайло презентував свій новий документальний фільм "В середині мене", присвячений пам’яті чернівчанина, українського героя Олександра Маланчука

Сьогодні весь світ знає: Україна — це держава зі славним, величним і, водночас, трагічним минулим і страшним сьогоденням. Безумовно, наші митці, діячі культури ніколи не стояли осторонь і завжди голосно заявляли про свою громадянську позицію та любов до своєї країни.

Тепер вони із великим захопленням розповідають про відвагу українців, про те, що українці завжди виокремлювалися серед інших силою свого патріотизму, що за останні місяці Україна показала всьому світу свою силу, хоробрість, мужність та незламність. Але є ще те, що не можна просто передати словами: національний спротив та захист Батьківщини завжди супроводжується жахливими втратами, зруйнованими долями, безмежним горем. І це треба відчути.

6 грудня 2022 року, в День Збройних Сил України, буковинський журналіст В’ячеслав Хабайло презентував новий авторський документальний фільм «В СЕРЕДИНІ МЕНЕ», який присвячений пам’яті чернівчанина, справжнього Героя України, лейтенанта Олександра Маланчука.

Скріншот відео
Скріншот відео
Скріншот відео
Скріншот відео

Як на мене, фільм – чергова перемога автора - справжнього громадянина своєї держави; повага, вдячність, підтримка всім, хто захищає країну від окупантів; відчайдушний крик його душі про біль матері та вічна пам’ять про 21річного хлопця, який віддав своє життя, щоб ми всі могли жити та працювати. Думаю, що для окреслення загальної теми та ідеї фільму можна було би взяти одну цитату видатного українського поета та драматурга Олександра Олеся «Я знаю вас, нащадки запорожців, я вірю вам і низько б’ю чолом. Дивлюсь на вас і вірою займаюсь, і б’ю поламаним крилом».

Фільм просто розриває серце, хоча і я, і всі інші точно розуміємо, що люди повинні це бачити, усвідомлювати, наскільки наслідки російсько-української війни безбожно болячі та жахливі!

Людвига ЦУРКАН, для БукІнфо (с)

P.S. Від автора, режисера та оператора фільму В'ячеслава Хабайла:

Документальний короткометражний фільм "В середині мене" присвячений пам'яті чернівчанина, воїна-героя, лейтенанта Олександра Маланчука, який поклав своє життя за визволення України від рашистських окупантів. Олександру було лише 21. Фільм в якому багато розпачу, болю та смутку. Фільм який, сподіваюсь, вартий вашої уваги.

Безмежно вдячний мамі Ларисі Маланчук за можливість створити цей фільм. Щиро дякую Андрію Дубінецькому за монтаж та терпіння, Вальтеру Шефферу за ідею та сприяння ГО "Добротворець", Наталі Процюк за виконання пісні і запис вокалу Олександру Богуславецю. Висловлюю вдячність Медіа агентству «АСС» Владиславу Севрюкову, Віталію Ковальському за можливість записати пісню.

СЛАВА ГЕРОЯМ !


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації