Вже пора: Буковинський медуніверситет просить міністра Ляшка призначити дату виборів ректора

1 червня 2021 року в палаці «Академічний» проведена Конференція делегатів трудового колективу, в якій взяли участь 141 делегат від кафедр та структурних підрозділів Буковинського державного медичного університету. На зібрані обговорено питання проведення виборів ректора університету. Про це йдеться на сайті БДМУ.

Для ознайомлення делегатів з інформацією щодо поточного стану проведення виборів керівника закладу був запрошений заступник голови організаційного комітету Володимир Ходоровський.

Вибори ректора повинні були відбутися 3 березня 2021 року. У зв’язку з встановленням 1 березня 2021 року на території Чернівецької області «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та рекомендаціями МОЗ України, дату виборів було перенесено на іншу після зняття карантинних обмежень.

Вкінці квітня на території Чернівецької області був скасований «червоний» рівень епідемічної небезпеки, тому 05 травня 2021 року організаційний комітет та виборча комісія з проведення виборів ректора БДМУ звернулися до Міністерства охорони здоров’я України з клопотанням призначити дату виборів ректора університету. Проте, станом на 01 червня 2021 року дата виборів ректора БДМУ не призначена.

За результатами розгляду та обговорення питання, Конференція делегатів трудового колективу університету вирішила звернутися до Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка щодо призначення дати виборів ректора Буковинського державного медичного університету у червні 2021 року.

Як повідомляє Суспільне: Буковина, вибори ректора мали відбутися 3 березня. Через карантин їх перенесли на невизначений термін.

На посаду претендує п'ятеро людей, які подали свої заявки до міністерства. Зокрема, це колишня директорка обласного департаменту охорони здоров'я Оксана Андрієць, двоє проректорів вишу Ігор Геруш та Олександр Іващук, директор науково-дослідного інституту медицини транспорту Анатолій Гоженко та завкафедри внутрішньої медицини Віктор Тащук.

З попереднім керівником вишу Тарасом Бойчуком завершився контракт. Він очолював заклад протягом двох каденцій, відтак втретє не міг подавати свою кандидатуру.


Коментарі:
Більше новин по темі: